Hurom HH 2G promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Hurom HH 2G oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1390.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
HUROM HH 2G Wszystkie kolory, DOSTĘPNY OD RĘKI, Infolinia: 570310000
1390.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków
HUROM HH 2G Wszystkie kolory, DOSTĘPNY OD RĘKI, Infolinia: 570310000
1390.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków
HUROM HH 2G Wszystkie kolory, DOSTĘPNY OD RĘKI, Infolinia: 570310000
1390.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków

Parametry

Producent:Hurom
Kategoria:Wyciskarki
Funkcje łatwe czyszczenie, regulacja prędkości, funkcja reverse, regulacja gęstości soku
Kolor szary, biały, bordowy, srebrny, granatowy
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 43 obr/min
Pojemność pojemnika na sok 0.5 l
Pojemnik na sok tak
Pojemnik na miąższ nie

Opis

Wyciskarka drugiej generacji HUROM HH 2G

Najnowszy model wyciskarki HUROM HH 2G z 2014 roku cechuje przeważnie nowy silnik, pracujący z mniejszą prędkością – 40 obrotów na minutę, oraz kontrola wylotu pulpy, która usprawnia przyrządzenie zarówno transparentnych soków, jak i gęstych smoothies.

w dodatku, wał, sita, misa do soku oraz wycieraczka zyskały nowe oblicze i pozostały przemodelowane tak, by dać maksimum satysfakcji i korzyści. Dodatkowo Hurom HH 2G to także zatyczka niekapek i większa misa na sok. Wygląd zewnętrzny jest starannie taki sam jak model Hurom – 700. Wszystkie części są wolne od Bisfenolu A (BPA free).

obszerniejsza objętość misy (500ml) z podziałką oznaczoną w mililitrach i uncjach, co zezwala na skrupulatne odmierzenie pożądanej ilości soku. Poręczna i niezwykle poręczna zatyczka-niekapek zatrzymuje sok w urządzeniu do momentu, gdy zechcesz go przelać. Te udogodnienia są niezwykle poręczne, gdyż pozwalają odmierzyć staranną liczba soku w środku urządzenia zanim jeszcze zostanie on przelany. Kolejną zaletą zatyczka-niekapki jest możliwość dodawania innych smaków podczas wyrobu surowego mleka. Do przyrządzenia mleka konieczne jest użycie sitka,, a także przecedzenie powstałego surowego mleka poprzez adekwatna torebkę do mleka przed jego konsumpcją – mleko wciąż gromadzi dużo błonnika.

Wyciskarka drugiej generacji Hurom przeszła kapitalny remont, zyskując kilka nowych udoskonaleń. Nowy silnik powoduje, że urządzenie wyciska soki z szybkością 43 obr./ minutę, co minimalizuje ryzyko utleniania się soku.

Kontrola wylotu pulpy: progresywny system wylotu pulpy z płynna regulacją, co zezwala na uzyskanie soku z pokaźniejszą albo mniejsza ilością włókien. Może być dopasowane w zależności od preferencji.

Nowy , ulepszony system wycieraczek: aktualnie wycieraczki wprowadzane są w ruch bezpośrednio ze ślimaka, a nie jak dotychczas z trybika, który psuł się, kiedy nie był dokładnie czyszczony. Nie jest to, ani drogie i kłopotliwe w naprawie, ale na czas naprawy uniemożliwiało korzystanie z urządzenia.

Nowy wał ślimakowy - przemodelowany i udoskonalony wał ślimakowy redukuje do minimum możliwość utknięcia surowca we wnętrzu urządzenia, co ogranicza ryzyko nawarstwienia się surowca i zablokowania maszyny. Łopatki znajdujące się w górnej części wału kierują wycieraczkami eliminując tym samym potrzebę pracy zębatki, która w poprzednich modelach znajdowała się pod wałem, i wprawiała wycieraczki w ruch. Ten zabieg dodał siły i mocy walowi ślimakowemu tworzonego z tworzywa ULTEM.

Sita : Sita do soków przejrzystych i gęstych są wolne od Bisfenolu A (BPA FREE) i wytworzone z materiału GE ULTEM. W starszych modelach występują to same sito, a na jego podłożu znajdował się otwór przez który pulpa wydostawała się, obecnie zostało to usunięte i w modelu HH 2G pulpa wydostaje się bezpośrednio z misy.

Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, iż część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, powodują produkcje gęstszego soku w kontraście do np. Twardego surowca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu poprzez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle nieduże, że sito wyciskarki nie jest w stanie oczyszczać i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego też gęstszy sok podczas produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak szczególnie czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innem u systemowi filtracji wyprodukuje nadzwyczajnie czysty sok.

Misa - obecnie wyposażona w kontrolkę pulpy. Większe ujście pulpy. Plastik wolny od BISFENOLU A (BPA FREE).

Pojemnik soku - obecnie wyposażony w pokrywkę.

technologia i nieszablonowe wyposażenie/parametry:

Mechanizm wyciskania umieszczony został na górze urządzenia, dzięki temu surowiec wkładany do lejka jeden po drugim, samoistnie przesuwa się w kierunku wała ślimakowego – eliminując tym samym potrzebę korzystania z tampera. Nie dotyczy to jednak zielonych warzyw liściastych. Wał i sito wytwarzane jest z materiału GE-ULTEM, który jest bezpieczny dla naszego zdrowia i wolny od Bisfenolu – A. Materiał ten jest także osiem razy mocniejszy w kontraście do innych materiałów zastosowanych w innych wyciskarkach, co w naszej opinii znacząco zmniejszyło liczbę uszkodzeń.

Pionowe wyciskarki należą do grupy wyciskarek wolnoobrotowych, które wyciskają sok z surowca metodą (SSS) – technika Wolnego Wyciskania Soków. tradycyjne wolnoobrotowe wyciskarki cechuje mniejsza powierzchnia ulokowanego sita, co zawęża możliwość wydostania się soku, i zawęża ekstrakcję każdej ilości owoców miękkich . Hurom zmienił to, przez wynalezienie pionowej wyciskarki, w której mechanizm wyciskania soków został przeniesiony do górnej części urządzenia, a także używając sita , które ma większa powierzchnię , co sprawia, że sok od razu po wyciśnięciu przepływa pokaźnie szybciej.

Dlaczego HUROM?

To właśnie jego twórcy stworzyli pionową wyciskarkę i z ponad 40 letnim doświadczeniem w wytwarzaniu wyciskarek wolnoobrotowych nie posiadają sobie równych. Bogactwo modeli to wynik bardzo kosztownych, nieustannych inwestycji, których celem jest udoskonalenie, ulepszenie i usprawnienie urządzeń. Inni producenci wyciskarek mogą wyłącznie pomarzyć o takich rozwiązaniach i nakładach inwestowanych w wyciskarki – jak to robi HUROM.

W świecie wyciskarek Hurom jest jak marka Apple w świecie telefonów komórkowych - ładny design, nowoczesność, i funkcjonalność na której możemy polegać.

specyficzny system silikonowych wycieraczek obraca się pomiędzy pojemnikiem na sok, a sitem, oczyszczając nadmiar pulpy, która mogłaby zablokować urządzenie podczas pracy.

Naukowe dowody przemawiające za wyciskarką HUROM

Testy przeprowadzone poprzez Laboratoria Michelsona Inc. Oraz Koreański Instytut ds. Badań nad Żywnością potwierdza, że wyciskarka Hurom HH-11 pozwala na uzyskanie 42.7% więcej witaminy C, 60,7 % więcej witaminy A, w porównaniu z innymi tradycyjnymi wyciskarkami, czy sokowirówkami. Badanie zostało potwierdzone i uzyskało certyfikat FDA i USDA.

zastosowanie

Pionowe wyciskarki radzą sobie z ekstrakcją soków z owoców miękkich i twardych, warzyw, zielonych warzyw liściastych i trawy pszenicy, dlatego uważamy je za urządzenia wszechstronne. Uzyskujemy dzięki nim lepszy efekt, kiedy używamy owoców miękkich, tj. Owoce jagodowe, ananasy i pomarańcze – z którymi niezbyt dobrze radzą sobie wyciskarki poziome, ale jeśli interesuje nas przeważnie sok z zielonych warzyw liściastych, czy trawy pszenicy, wtedy najkorzystniejszy rezultat uzyskamy przy użyciu wyciskarki poziomej. Jeśli jednak szukasz wyciskarki, przy pomocy której będziesz w stanie uzyskać sok, z każdego surowca po trochu, nie skupiając się wyłącznie na jednym rodzaju - to Hurom spełni Twoje wymogi.

Łatwe do utrzymania w czystości

Zamknij nakładkę wylotu i wlej wodę do urządzenia podczas jego pracy. Woda obmyje większość pozostałości, co jest bardzo {pomocn|przydatn)e, kiedy chcemy raz po raz wyciskać soki z innego surowca.
Dołączone do modelu HUROM HH – 2G dwie szczotki czyszczące pomogą nam w tym zadaniu. Jedna szczotka, ma małą odczepiana szczoteczkę, która pomoże nam dotrzeć do ciężko dostępnych miejsc. Ten model to 2-letnia gwarancja na części i 10-letnia gwarancja na silnik.

Dane Techniczne:

Łatwość w użyciu: 5/5

Łatwość w czyszczeniu: 5/5

Możliwość mycia w zmywarce: NIE

Obroty na minutę (RPM): 40

Moc: 150

Napięcie: 220/240 V

Wielkość otworu wsadowego: 32 x 45 mm

Możliwość pozyskania soku z trawy pszenicy: TAK

Waga wraz z pudełkiem/ bez pudełka: 6.2 kg/10 kg

Wymiary ( długość x szerokość x wysokość): 171 x 249 x 398 mm

Gwarancja na silnik: 10 lat

Gwarancja na części: 2 lat

Typ ekstrakcji soku: pionowa wyciskarka jednoślimakowa
Kolory dostępne: Srebrny, Czerwony, Biały