Hurom HH promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Hurom HH oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1099.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Hurom HH HU-700
1099.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków
Hurom HH-DBE06 HU-700
1099.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków
Hurom HH HU-700
1099.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków

Parametry

Producent:Hurom
Kategoria:Wyciskarki
Funkcje funkcja reverse
Kolor szary, bordowy, biały, granatowy, srebrny
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 78 obr/min
Pojemność pojemnika na sok 0.5 l
Pojemnik na sok tak
Pojemnik na miąższ nie

Opis

Wyciskarka soku Hurom HH HU-700 Wyciskarka do soków Hurom HH Premium (HH-DBG06) to najnowsza generacja modeli Hurom na lato 2013 przystępna na rynku europejskim. Tego lata Hurom wprowadził dwa modele HU-600 (HF i HG) w obudowie ze stali rdzoodpornej i jeden model HU-700 (HH) w obudowie plastikowej.

Wszystkie modele zaopatrzono w lepsze części do wyciskania, przy czym design i materiały zastosowane do wykończenia każdego z nich nieznacznie się różnią. Wyciskarki do soków Hurom to ulubieńcy sklepu Puregreen.

Poczynając od pierwszego modelu Hurom HU-100 do ostatnio dostępnego HU 400/500 obserwowaliśmy, jak części urządzenia są poddawane subtelnym polepszaniom pod względem funkcjonalności, wydajności i wytrzymałości.

W najnowszych modelach Hurom HU-600 i HU-700 świeże funkcjonalności i udoskonalenia są szczególnie widoczne: zachwycający design (Hurom HH to zwycięzca w kategorii Product Design w prestiżowym konkursie reddot design award 2013) zatyczka nie-kapek w otworze wylotowym na sok – mniej bałaganu, skrupulatne odmierzanie porcji, funkcje mieszania i łatwiejsze czyszczenie przemodelowane silikonowe wycieraczki nie pozwalają, aby zbyt dużo miąższu dostało się do soku nowy, pokaźniejszy pojemnik na sok – 500 ml z podziałką do odmierzania starannych porcji soku przed podaniem części wyciskające bez BPA nowa pozycja części wyciskających usprawniająca montaż sitko do wyciskania wykonane z GE Ultem, które poradzi sobie jednocześnie z miękkimi owocami, jak i z twardymi owocami i warzywami 2 szczotki czyszczące do szybszego czyszczenia 10 letnia gwarancja na silnik i części dla maszyn dla korzystania domowego poręczny uchwyt, który nie występuje w modelach HU-600 Nowa wyciskarka do soków Hurom HU-700, zwana także „szefową", to bezusterkowe i wytrzymałe urządzenie do wyciskania soków dedykowane do stosowania domowego.

To pierwsza miażdżąca wyciskarka do soków, o której z ręką na sercu możemy powiedzieć, że potrafi sprostać wymaganiom nawet najistotniej wymagających użytkowników. Udoskonalona z myślą o nietrudnej obsłudze, słusznej szybkości wyciskania i jakości nowa wyciskarka do soków Hurom-700 to wspaniałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na oszczędności czasu i prostocie użytkowania.

Przy projektowaniu nowej generacji wyciskarek Hurom nie pozwolono na żadne rozwiązania połowiczne, HU-700 będzie po prostu dumą każdej kuchni i nie będziesz jej chciał wymienić na inny model! technologia – System wolnego wyciskania (SSS) W tradycyjnym poziomym systemie wyciskania wolnych szybkości powierzchnia wyciskania sprzętów jest znacznie mniejsza, co ogranicza cały cykl.

W Hurom ten proces udało się ulepszyć dzięki wynalezieniu pionowej wyciskarki do soków, przesunięciu mechanizmu wyciskania w górę urządzenia, a także zaimplementowaniu sitka o większej powierzchni. Dzięki czemu sok szybciej przenika do pojemnika.

szybkość obrotu pozostała ta sama, jak dla wyciskarek pionowych starszego typu, tj. 70-80 RPM, chociaż nowa generacja wyciskarek Hurom pozwala uzyskać litr soku w czasie o połowę krótszym. W przeszłości kupujący sfrustrowani wolną prędkością wyciskarek poziomych skłaniali się ku wyciskarkom ścierającym, chociaż te wyciskarki obfitych szybkości utleniają sok, poprzez co traci on na wartości odżywczej, zawartości enzymów i nie może być przechowywany.

aczkolwiek z nową generacją wyciskarek Hurom HU-700 ograniczasz czas przygotowania soku i możesz przechowywać efekty swej pracy poprzez 48 godzin przy niewiele znaczącej utracie substancji odżywczych. Kolejna zaleta to mechanizm wyciskania przesunięty w górę urządzenia, dzięki czemu, gdy wkładasz komponenty na sok do lejka jeden po drugim, składniki same przesuwają się w kierunku wałka ślimakowego eliminując potrzebę korzystania z tłoczka, za wyjątkiem warzyw liściastych.

Wałek ślimakowy i sitko wykonano z materiału GE-Ultem, który jest bezpieczny dla żywności, nie gromadzi BPA i jest ośmiokrotnie bardziej wytrzymały aniżeli inne materiały – nigdy nie widzieliśmy, aby części wyciskarki Hurom popękały!

oryginalny system silikonowych wycieraczek obraca się między miską na sok a wałkiem oczyszczając skutecznie wnętrze z miąższu i chroniąc urządzenie poprzez zatorem podczas pracy – ten system także lepszo w nowych modelach HU-600 i HU-700, poprzez co mniej miąższu przedostaje się do soku i czyszczenie przebiega skuteczniej.

Nowa silikonowa zatyczka nie-kapek Nowa silikonowa zatyczka nie-kapek w otworze wylotowym soku daje przewagę nad starszymi modelami np.: krople soku nie rozlewają się w trakcie pracy. Poza tym zatyczka pozwala na zamknięcie otworu wylotowego, dzięki temu miskę można napełnić wodą po zakończeniu wyciskania i pozwolić silikonowym wycieraczkom na wyczyszczenie urządzenia za Ciebie!

obszerniejszą 500 ml miskę wyposażono także w podziałkę, dzięki czemu możesz precyzyjnie porcjować sok i nalewać jego odpowiednią ilość do szklanki odginając zatyczkę. Naukowe wsparcie technice Hurom Dr Max Gerson (ze znanego na cały świat Instytutu Gerson - https://www.gerson.org) zaleca mieszanie miąższu i soku po wyciśnięciu, żeby dostarczyć organizmowi więcej składników odżywczych z miąższu.

Dzięki zatyczce nie-kapek miąższ i sok mają ze sobą dłuższy kontakt, a sok sprawnie wyławia składniki odżywcze z nabłonków komórek i włókien owoców i warzyw. Zamocowanie zatyczki nie-kapek w modelach Hurom HU 600 i HU 700 zezwala na przygotowanie do 500 ml soku, który gromadzi dopełniające elementy odżywcze uzyskane ze zmieszania soku z miąższem podczas wyciskania soku przez wałek ślimakowy tworzony z GE Ultem bez BPA.

Dlatego również dzięki wycieraczkom mieszającym sok uzyskujesz perfekcyjnie wymieszany sok z nieznaczną ilością piany czy fusów, który nalewasz odginając zatyczkę nie-kapek. Ta metoda mieszania była zwykle przypisywana tylko drogim wyciskarkom z podwójnym wałkiem ślimakowym marek Greenstar, Angel czy Norwalk.

Zgodnie z artykułami opublikowanym przez Laboratoria Michelson i Koreański Instytut ds. Badań nad Żywnością wyciskarka do soków Hurom pozwala uzyskać o 42,7% więcej witaminy C i o 60,7% więcej witaminy A w porównaniu do tradycyjnych wyciskarek.

Badanie uzyskało atest FDA i USDA. Łatwość czyszczenia wyciskarki do soków Hurom HH (Hu-700) Czyszczenie dzięki obracającym się wycieraczkom. Wielu z nas nie przepada za czyszczeniem wyciskarki do soków, na szczęście z Hurom HU-700 i HU-600 to łatwizna!

Po prostu zatknij zatyczkę, wlej wodę poprzez lejek i uruchom urządzenie. Woda wypłucze z urządzenia pozostałości soku i miąższu. Nie załatwia to jednak ostatecznego mycia jednak niezwykle pomoże. Hurom HU-700 zaopatrzono także w dwie szczotki do czyszczenia, a jedna z nich ma małą, odłączaną szczoteczkę, z którą wyczyścisz trudno dostępne powierzchnie.

Zalecane użycie wyciskarki do soków Hurom HU 700 nieprzeciętnie wyciska twarde warzywa i owoce oraz, w porównaniu do wyciskarek poziomych, genialnie radzi sobie także z miękkimi składnikami: jagodowatymi, ananasem czy pomarańczami.

Jeśli chcesz wyciskać sok z warzyw liściastych: trawy pszenicznej, szpinaku, jarmużu czy botwinki, wtedy lepiej stanie na wysokości zadania wyciskarka pozioma np.: Hurom GD czy Angel; jednakże jeśli szukasz niezawodnego i wszechstronnego urządzenia (wszystko w jednym), nic nie pobije Hurom HU 700 czy HU 600.

Ze względu na fakt, iż pionowe wyciskarki do soków mogą wyciskać sok z miękkich owoców, twardych owoców, warzyw, warzyw liściastych i trawy pszenicznej, są one w naszej opinii bardziej wszechstronne. Lepiej radzą sobie ze składnikami miękkimi takimi, jak jagodowate, ananas, pomarańcze, z którymi zmagają się wyciskarki poziome.

jednakże jeśli chcesz wyciskać sok zwykle z trawy pszenicznej i warzyw liściastych, wtedy te drugie dają ulepszone rezultaty. Podsumowując: Jeśli szukasz wyciskarki, która radzi sobie ze wszystkim bezkompromisowcami, wyciskarka wolnoobrotowa Hurom wydaje się oczywistym wyborem.

Hurom HU 700 – czas na koktajle, smoothies i mrożone desery. Po prostu rozmroź wybrane owoce, a choćby warzywa, i połącz je z jogurtem, mlekiem czy śmietaną – taki koktajl to zdrowa i perfekcyjna sugestia do śniadania, pożywnego lunchu czy dużej kolacji.

Z Szefową przygotujesz przeróżne koktajle, smoothies i soki, a to wszystko dzięki wszechstronności HU 700, której nie proponują inne wyciskarki do soków wyciskające na zimno. Mleczna alternatywa Z wyciskarką do soków Hurom możesz samodzielnie przygotować mleko sojowe, migdałowe, ryżowe i z płatków owsianych spełniając równocześnie wszystkie żywieniowe potrzeby swej rodziny.

Hurom 700 pomoże Ci wykreować nowy fason odżywiania, a uzyskane mleko można przechowywać w lodówce również przygotowywać świeżą porcję każdego dnia. Specyfikacja techniczna: Nr modelu - HU-700 – linia HH Kod produktu 9341061003052 rodzaj wyciskania – wyciskanie wolnych prędkości na zimno – opatentowany system SSS™ (System wolno wyciskający), Silnik – silnik indukcyjny jednofazowy Częstotliwość - 50 Hz / 60 Hz uzupełniające części – wałek ślimakowy tworzony z Ultem, sitko, pojemniki, szczotki do czyszczenia, tłoczek rozmiary – 16,7 cm x 23,7 cm x 39,8 cm Moc w watach - 150 W Napięcie - 240 V certyfikaty – atest CE Części wytwarzano z tworzyw bez BPA – wytrzymałego poliwęglanu Ultem bez BPA Wyciskarka do soków Hurom HH (HU-700) to idealny wybór, który spełni twoje kryteria w rutynowym użytkowaniu.

Zawartość pudełka Korpus wyciskarki Pokrywa z otworem wsadowym Zatyczka otworu wsadowego Wałek z ultemu Misa Szczotki Sito z ultemu z niewielkimi otworami Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Dociskacz Instrukcja obsługi Książka z przepisami