Hurom HW Pro promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Hurom HW Pro oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 219.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-94%
Hurom Squeezer HW Pro
219.00
RTV EURO AGD
-94%
Hurom Squeezer HW Pro
219.00
OleOle!
Hurom HW PRO SBE18 Profesjonalna wyciskarka wolnoobrotowa
3499.00
MAGNATER.PL

Parametry

Producent:Hurom
Kategoria:Wyciskarki
Funkcje regulacja prędkości, funkcja reverse, blokada kapania, regulacja gęstości soku
Kolor stalowy, srebrny
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 60 obr/min
Ilość prędkości 2
Pojemność pojemnika na sok 1 l
Pojemnik na sok tak
Pojemnik na miąższ tak

Opis

Poznaj najnowszą profesjonalną wyciskarkę soków przeznaczoną do gastronomii

Zaprojektowany i wytwarzany do użytkowania komercjalnego. Znakomity do restauracji, barów, juicy barów, fitness klubów, hoteli i wszędzie tam, gdzie goszczą świeżo wyciskane soki, i gdzie docenia się maksymalną wygodę i prędkość pracy z zachowaniem najkorzystniejszych jej efektów i najwyższej sprawności.

Wyciskarka wolnoobrotowa do gastronomii Hurom HWS PRO to kolejny krok ku doskonałości!

Lata doświadczenia na rynku wyciskarek wolnoobrotowych pozwalają nam doskonalić nasze urządzenia z myślą o konkretnej grupie klientów. Tak jest także z naszą linią Professional - skierowaną nie tylko do branży gastronomicznej, lecz także hotelarskiej czy sportowej. Nie spoczęliśmy na laurach po sukcesie modelu HUROM HW, który przebojem wdarł się do restauracji, barów i juicy barów na całym świecie. Skutkiem naszych starań, żeby jeszcze bardziej ułatwić Wam pracę z owocami jest przygotowany na rok 2019 - HUROM HWS Pro! zbrataliśmy w nim najlepsze rozwiązania z maszyn dedykowanych dla domu, z technologią i mocą sprzętów przeznaczonych do użycia komercyjnego


Dwa zespoły komponentów wyciskających w komplecie
- technologia Hurom „ONE STOP” teraz także w urządzeniach przemysłowych


Dwie przeróżne komory wsadowe HUROM HWS PRO gwarantują pracę przypasowaną do Twoich potrzeb!


1. Dużą, inteligentna komora wsadowa HUROM „ONE STOP” – znana z naszych bestsellerowych modeli domowych technika Hurom „ONE STOP”, pozwala załadować do komory całą porcję elementów za jednym podejściem, bez konieczności ciągłego ich dokładania. Podstawą technologii HUROM "One Stop" jest samoistne, samoczynne przenoszenie elementów do misy podczas cyklu wyciskania.


2. typowa, podwójna komora wsadowa ALPHA – pozwala na ciągłe wrzucanie owoców i warzyw, także tych długich, jak marchew, pietruszka, seler naciowy.


Dwa części rozdrabniające S-Blade (w zarysie litery S) rozbijają wrzucone elementy i popychają w dół wyciskarki. Element rozdrabniający C-Blade (w zarysie litery C) przecina komponenty i omiata dno, przesuwając je stopniowo w dół. Dwa specjalnie wyprofilowane otwory pochylone do wnętrza misy, usprawniają płynne przechodzenie elementów.

większy i bardziej efektywny silnik

fachowy, bezszczotkowy silnik zaimplementowany w urządzeniach HUROM podoła nawet najistotniej wymagającym wyzwaniom. Dzięki ciągłemu doskonaleniu technice użytkowanych w naszych wyciskarkach, udało nam się powiększyć moment obrotowy silnika stosowanego w kolekcji PROFFESIONAL, o 50kg w stosunku do siły silnika w naszych modelach domowych, co gwarantuje obszerniejszą moc i sprawność urządzenia. Przy czym warty odnotowania jest fakt, iż silnik HUROM HWS PRO jest tak samo cichy jak ten z produktów dedykowanych do użytku domowego!
Opracowana przez nas technika chłodzenia silnika pozwala na kilkugodzinną, ciągłą pracę bez ryzyka i strachu przed przegrzaniem i blokadą urządzenia.

dzisiaj ogranicza Cię tylko liczba zamówień od klientów. HUROM HWS PRO jest na nie gotowy!


Więcej soku w krótszym czasie przy jednorazowym naładowaniu Największa na rynku średnica komory ładowania

Wyciskanie świeżego soku nigdy nie było tak proste i nieangażujące! zwiększona objętość komory ładowania z największym na rynku wlotem (aż 13cm średnicy!) pozwala budować obszerniejsze partie soku przy jednorazowym uzupełnieniu komory. Koniec ze staniem przy wyciskarce i ciągłym dokładaniem komponentów, żeby uzyskać szklankę świeżego soku. Wypełnij komorę dowolnym owocem albo warzywem, uruchom HUROM HWS i uzyskaj aż do litra najwyższej jakości soku za jednym podejściem!


Misa na sok o objętości 1 litra zagwarantuje sprawną i wygodną pracę

HUROM HW-SBE18 wyekwipowany jest w misę o obszerności aż 1 litra, która pozwala na wyciskanie soku z większej ilości komponentów, bez konieczności opróżniania jej co kilkaset mililitrów. Wielki rozmiar misy podnosi sprawność pracy - przy wyciskaniu soku dla kilku osób nie ma zapotrzebowania opróżniania jej w trakcie. Dla porównania wyciskarki domowe wyekwipowane są w misę o objętości tylko 0,5l. Klarowna komora wsadowa pozwala na obserwację i szybką reakcję w momencie zablokowania produktów.


Jeszcze efektywniejszy proces wyciskania - optymalna struktura wałka ślimakowego, a także sita

Budowa wałka ślimakowego, a także sita zostały zoptymalizowane z myślą o wielogodzinnej pracy w najszczególniej wymagających warunkach przemysłowych. Struktura tych części pozwala zaoferować większą sprawność urządzenia, przy jednoczesnym zwiększeniu wygody i komfortu jednocześnie podczas stosowania urządzenia jak i jego mycia. Wałek ślimakowy HUROM HWS PRO skuteczniej niż dotąd miażdży składniki, zapobiegając blokowaniu ich w komorze wsadowej. Wyciskarka HUROM HWS PRO wyposażona jest w dwa sita: sito do soków krystalicznych ( z mniejszymi otworkami) oraz sito do soków gęstych ( z pokaźniejszymi otworami). Harmonijna współpraca wszelkich komponentów zapewnia przyjemność, a także płynność pracy z urządzeniem. Silikonowe szczotki obrotowe czyszczą misę podczas pracy urządzenia, rewelacyjnie mieszając sok wyciskany z kilku produktów, a także zapobiegając przepełnianiu się misy. Oryginalna konstrukcja wirnika obrotowego usprawnia miksowanie gęstszych soków z dodatkiem bananów lub truskawek.komfortowy w trakcie wyciskania
- tak samo wygodny w myciu

Niewątpliwą zaletą urządzenia HUROM HWS PRO jest prostota wykonania, która wynika z nieznacznej ilości elementów. To z kolei sprawia, że mycie HUROM HWS PRO jest prędkie i komfortowe jak nigdy wcześniej! Doświadcz przyjemności codziennej pracy z HUROM HWS PRO, bez obawy, że mycie urządzenia zabierze Ci cenny czas i odbierze Ci radość i smak Twojego ulubionego soku!

Prosta obsługa

Umieszczony w dogodnym miejscu włącznik, a także otwór wylotu pulpy podwyższa wygodę w trakcie użytkowania urządzenia w warunkach przemysłowych. Dodatkowym atutem urządzenia jest ekran z kolorowymi diodami LED, który wskazuje aktualny status pracy urządzenia.


gęstość soku pod kontrolą

za pomocą opatentowanej manetki przygotujesz wspaniale gładki sok albo gęste smoothie (z pokaźniejszą ilością miąższu i błonnika) – zgodnie z życzeniem klienta!


Bezpieczna i szczelna zatyczka + tłoczek

Specjalna, uszczelniona kompozycja zatyczki zapewni bezpieczeństwo i higienę pracy, a także wyśmienite połączenie komponentów w trakcie wyciskania soku.
Wyłącznie dla modelu mistrzowskiego zaimplementowano tłoczek z możliwością przywieszenia do komory ładowania, który zwiększa wygodę i efektywność pracy. W sytuacji zablokowania się komponentów w trakcie procesu wyciskania, delikatnie popycha je w stronę wałka ślimakowego.sprawne przechowywanie i komfortowy układ urządzenia

Wygoda i komfort pracy naszych klientów są dla nas jednakowo ważne, co bezusterkowość naszych sprzętów. Korzystając z wiedzy jaką zgromadziliśmy przy prowadzeniu kawiarni Hurom Juice na całym świecie, wprowadziliśmy modyfikacje i ulepszenia do korpusu wyciskarki tak, aby uczynić go bardziej dostępnym dla każdej, nawet najmniejszej przestrzeni roboczej. Pionowe ułożenie elementów upraszcza opadanie miąższu, a pochylona o 3 stopnie podstawa misy pozwala zebrać sok do ostatniej kropli bez konieczności podnoszenia i przechylania urządzenia.


Pozostałe dane

Korek niekapek - umożliwia przechowanie soku w misie bez konieczności opróżniania jej odrazu. Korek w Hurom HWS PRO jest pomocny we wstępnym oczyszczaniu urządzenia, utrzymując wodę w misie, kiedy szczotki usuwają resztki owoców i warzyw z sita.


Wyciskarka do gastronomii HUROM HW dla klientów komercyjnych
Misa o powiększonej obszerności umożliwiająca wyciskanie pokaźniejszej ilości soku
pokrywa ze szczotkowanej stali nierdzewnej o usztywnionej odporności
nowe sito o większej powierzchni pozwalające wyciskać więcej soku
Ułatwione czyszczenie dzięki zmienionym otworom wylotowym soku i pulpy
Podświetlenie LED sygnalizujące o stanie pracy wyciskarki
Mocniejszy i trwalszy silnik do zastosowań komercyjnych, kultura pracy jak w modelach do użytku domowego
Specjalistyczny silnik przystosowany do pracy ciągłej
Przeźroczysty otwór wsadowy pozwala obserwować wyciskane składniki
lepsze szczotki czyszczące uniemożliwiają przelaniu soku
Zatyczka niekapek. Pozwala odlać odmierzoną ilość soku i zapobiega kapaniu
Diody LED. Informują o stanie pracy wyciskarki
Nagroda. IF Design Award


Zawartość pudełka Akcesoria podstawowe

Dwie misy Alpha


Dwa małe sitaDwie szczotki obrotowe


komplet Smart Hopper


Komora Smart Hopper


Wałek ślimakowy do Smart Hopper


element mieszający do Smart Hopper


pakiet Alpha

Komora Alpha


Wałek ślimakowy do komory Alpha


Kompatybilne komory wsadowe

Komory wsadowe smart


Komory wsadowe Alpha


dodatkowe akcesoria


Korek niekapek


Pojemnik na sok


Pojemnik na pulpę


Popychacz


3 dopełniające komplety uszczelek


Szczotki do czyszczenia

Polecamy sprawdzić także ekspresy do kawy, a także czajniki kuchenne!