Hurom HW Pro promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Hurom HW Pro oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-96%
Squeezer do owoców cytrusowych do wyciskarki Hurom HW PRO
199.00
HUROM
Hurom Squeezer HW Pro
219.00
RTV EURO AGD
Hurom Squeezer HW Pro
219.00
OleOle!
Hurom HW PRO SBE18 Profesjonalna wyciskarka wolnoobrotowa
3499.00
MAGNATER.PL
Hurom HW Pro Dostępny od ręki. RATY 0%. Infolinia 570 31 00 00
4500.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków

Parametry

Producent:Hurom
Kategoria:Wyciskarki
Funkcje regulacja prędkości, funkcja reverse, regulacja gęstości soku
Kolor stalowy, srebrny
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 60 obr/min
Ilość prędkości 2
Pojemność pojemnika na sok 1 l
Pojemnik na sok tak
Pojemnik na miąższ tak

Opis

WYCISKARKA SOKÓW DO GASTRONOMI HUROM HW PROFESSIONAL HW-SBE18 3 w 1 - trzy pełne zestawy mis do prędkiego przygotowywania rożnych rodzajów soków, bez konieczności oczekiwania na mycie. Urządzenie zaprojektowane z myślą o komercyjnych zastosowaniach w kawiarniach, restauracjach i hotelach i wszystkiego rodzaju firmach, które specjalizują się w żywności i świeżych napojach.

Hurom HW to wyciskarka do gastronomi o rozszerzonej sprawności i wytrzymałości, która umożliwia pracę ciągłą z maksymalna sprawnością. Wyekwipowana jest w szereg rozwiązań polepszających wydajność wyciskania soku i upraszczających prace w wymagających warunkach (np.

konieczność przygotowywanie rozmaitych soków w obszernych ilościach ) Jest to pierwsza komercyjna wolnoobrotowa wyciskarka do soków do gastronomi, zaprojektowana do specjalnie zastosowań mistrzowskich w restauracjach, hotelach i juice barach (HoReCa).

Poznaj mistrzowską wyciskarkę soków do gastronomi większY WAŁEK ŚLIMAKOWY Nowy wałek ślimakowy pozwala na osiągnięcie obszerniejszej skuteczności i jest łatwiejszy w czyszczeniu. Większy i mocniejszy wałek ślimakowy pozwala na jednoczesne wyciskanie pokaźniejszej ilości elementów w tym samym czasie, z bez obawy zatrzymania urządzenia czy uszkodzenia wałka.

W komplecie znajduje się komplet dwóch sit, z niewiele znaczącymi i pokaźniejszymi otworami. Pierwsze stanie na wysokości zadania w przypadku twardszych owoców i warzyw, z grubszymi oczkami wyśmienicie poradzi sobie z miękkimi produktami, powiększając liczba błonnika w soku i zagęszczając go.

pokaźniejszY I MOCNIEJSZY SILNIK Moment obrotowy silnika stosowanego ma modelu HW Pro został rozszerzony o 50 kilogramów na centymetr (kgfcm) w porównaniu z silnikiem stosowanym w wyciskarkach do użytkowania domowego oferując, pokaźniejszą moc i skuteczność.

nowoczesny, silnik zezwala na nieustanną pracę bez efektu przegrzania wyciskarki. Hurom HW do gastronomi nawet po pięciu godzinach ciągłego stosowania, zezwala na wyciskanie bez obawy o przegrzanie silnika (zródło Hurom centrum R&D).

Mimo pokaźniejszej mocy, Hurom HW pracuje równie cicho jak dobrze znane wyciskarki domowe. Nad wyraz obfita MISA X3 - TRZY PEŁNE ZESTAWY W STANDARDZIE Hurom HW Professional ma misę o objętości jednego litra. W pudełku znajdują się aż trzy pełne zestawy mis, zezwalające w razie zapotrzebowania na szybką zmianę typu wiciskanego soku.

Misa o obszerności 1000ml pozwala wycisnąć dużą liczba soku, bez konieczności opróżniania pojemnika. Dla porównania, wyciskarki do użytkowania domowego proponują objętość jedynie 500ml. Transparentny materiał misy pozwala dokładnie śledzić liczba płynu i precyzyjnie odmierzyć niezbędną ilość soku.

STAL NIERDZEWNA Dzięki zaimplementowaniu najkorzystniejszych tworzyw ze stali rdzoodpornej, wszystkie części są higieniczne i trwałe, a jakość najnowszego Hurom HW PROFESSIONAL jest genialna. Całości dopełnia atrakcyjny design urządzenia nagrodzony IF Design Award 2015.

lepszA OBROTOWA SZCZOTKA CZYSZCZĄCA okrągła szczotka wyśmienicie oczyszcza sito i powoli miesza wyciskane owoce i warzywa. nieskomplikowane wstępne czyszczenie wyciskarki, starczy napełnić misę wodą,uruchomić urządzenie, a szczotka pousuwa pozostałości nagromadzone na sicie.

udoskonalona szczotka w wyciskarce do gastronomi Hurom WH lepiej radzi sobie z mieszaniem towarów miękkich, bananów czy truskawek. MANETKA DO REGULACJI GĘSTOŚCI SOKU nieszablonowy regulator pulpy zezwala na dobór typu uzyskanego soku, od czystego i przejrzystego po bardziej zagęszczony koktajl z pokaźniejszą ilością drobin owoców (błonnika).

Specjalnie dla Hurom HW PRO budowa manetki została lepsza, poprzez co jest jeszcze łatwiejsza w obsłudze. Łatwy W OBSŁUDZE Wyciskarka do gastronomi Hurom HW jest zaprojektowany tak by jego obsługa była jeszcze łatwiejsza i instynktowna.

Przycisk REVERS zezwala na uruchomienie urządzenia w sytuacji blokady na twardych produktach. Ekran LED pozwala ekspresowo zorientować się w aktualnym stanie pracy urządzenia. SCENTRALIZOWANY WYLOT SOKU Wylot soku w nowym Hurom HW PRO pozostał scentralizowany umożliwiając, łatwą obsługę i adaptację urządzenia w każdej przestrzeni.

Lata doświadczenia marki w Hurom Juice Cafe pomogły w opracowaniu komfortowego i w pełni poręcznego urządzenia o efektownym designie. POZOSTAŁE dane Zawieszany upychacz - pozwala przecisnąć poprzez wlot wyciskarki większe kawałki owoców i warzyw.

Nowy uchwyt pozwala na komfortowe odwieszenie upychacza na wyciskarce, bez konieczności odkładania go poza urządzeniem. Korek niekapek - umożliwia przechowanie soku w misie bez konieczności opróżniania jej odrazu.

Korek w Hurom HW PRO jest pomocny we wstępnym oczyszczaniu urządzenia, utrzymując wodę w misie, kiedy szczotki usuwają resztki owoców i warzyw z sita. WYCISKARKA DO GASTRONOMI HUROM HW DLA kupujących KOMERCYJNYCH Misa o zwiększonej obszerności umożliwiająca wyciskanie większej ilości soku obudowa ze szczotkowanej stali rdzoodpornej o usztywnionej odporności nowe sito o większej powierzchni pozwalające wyciskać więcej soku Ułatwione czyszczenie dzięki zmodyfikowanym otworom wylotowym soku i pulpy Podświetlenie LED sygnalizujące o stanie pracy wyciskarki Mocniejszy i trwalszy silnik do zastosowań komercyjnych, kultura pracy jak w modelach do wykorzystania domowego Specjalistyczny silnik dopasowany do pracy ciągłej Przeźroczysty otwór wsadowy pozwala obserwować wyciskane komponenty lepsze szczotki czyszczące uniemożliwiają przelaniu soku Zatyczka niekapek.

Pozwala odlać odmierzoną liczba soku i zapobiega kapaniu Diody LED. Informują o stanie pracy wyciskarki Nagroda. IF Design Award Korpus wyciskarki do soków Misa Druga misa wraz z wałkiem ślimakowym, sitem do transparentnych soków, obrotowym koszyczkiem ze szczotkami, pokrywą i korkiem niekapkiemw Trzecia misa wraz z wałkiem ślimakowym, sitem do przezroczystych soków, obrotowym koszyczkiem ze szczotkami, pokrywą i korkiem niekapkiem Korek niekapek Wałek z ultemu Obrotowa szczotka Sito do klarownych soków Sito do gęstych soków Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Dwa komplety zapasowych wycieraczek do koszyczka obrotowego Dwie zapasowe uszczelki do korka niekapka Popychacz Instrukcja