Hurom HZ promocja 2023

Cena1449.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MAGNATER.PL

Parametry

Producent:Hurom
Kategoria:Wyciskarki
Funkcje regulacja prędkości, funkcja reverse, blokada kapania, regulacja gęstości soku
Kolor czerwony, złoty, różowy, stalowy, srebrny
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 43 obr/min
Ilość prędkości 2
Pojemność pojemnika na sok 0.5 l
Pojemnik na sok tak
Pojemność pojemnika na miąższ 0.5 l
Pojemnik na miąższ tak

Opis

Hurom HZS Alpha Plus - Nowość 2018 NOWOŚĆ. Hurom HZS Alpha Plus. Lepsza wersja wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom HZ Alpha dzisiaj wyposażona w nowocześniejszy i bardziej efektywny system wyciskania ALPHA PLUS.

Wyciskarka dzisiaj obszerniejszy aniżeli dotychczas otwór wsadowy, a także nową, całkowicie szczelną misę, która widocznie usprawnia cykl wyciskania soków. Praca z wyciskarką wolnoobrotową jeszcze nigdy nie była tak łatwa i instynktowna.

Hurom HZS to najnowszy towar z kolekcji Premium, która podkreśla się obudową produkowaną ze stali , a także bogatym wyposażeniem dodatkowym, obejmującym dwa sita do soków, przystawkę do lodów i sorbetów, a także squeezer do cytrusów służący do jeszcze szybszego i komfortowojszego odciskania owoców cytrusowych.

Wyciskarka do soków Hurom HZS Alpha Plus - jeszcze szybsze wyciskanie. Pokaźniejszy niż dotychczas otwór wsadowy i nowa, w pełni szczelna misa sprawiają, iż wyciskanie soków jeszcze nigdy nie było tak nieskomplikowane.

Hurom wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów i w najnowszej kolekcji wprowadził drugi, 2-krotnie większy niż dotychczas otwór wsadowy, umożliwiający wyciskanie dużo pokaźniejszych kawałków owoców i warzyw. Oprócz nowego, bocznego otworu pozostał na dodatek typowy, górny otwór wsadowy, służący do podawania długich artykułów, jak marchew czy warzywa liściaste.

Boczny, większy otwór wsadowy połączony jest w dodatku z platformą nachyloną pod kątem 4 stopni, która nieskomplikowane wsypywanie śladowych, krągłych części, jak jagody, winogrona, truskawki, porzeczki, pomidorki cherry i inne.

Nowa misa Nowa misa, połączona z wałem napędowym pozbawiona została otworu w dolnej części. Dzięki czemu jest całkowicie szczelna i nie ma już ryzyka wycieku soku na korpus wyciskarki. Punkt mocowania wałka ślimakowego z wałem napędowym znajduje się wyżej, co niweluje ryzyko owijania długich włókien wokół trzpienia wałka, a przestrzeń pomiędzy wałkiem a misą jest szczelniej wypełniona.

Minimalizuje to ilość gromadzonej pulpy. Wyciskarka do soków Hurom Alpha Plus jest łatwiejsza w konstrukcji, demontażu i myciu oraz pozwala na wyciskanie warzyw włóknistych bez krojenia na mniejsze kawałki.

Mniejsza ilość pulpy to w dodatku łatwiejsze mycie. Na dodatek w wyciskarkach do soków kolekcji Hurom Alpha Plus zębatka służąca do napędzania koszyczka obrotowego jest wyjmowana dzięki czemu można ją dokładnie umyć.

Sok taki jaki chcesz Autorskie rozwiązanie marki Hurom, którego próżno szukać u innych producentów. Dzięki innowacyjnej manetce możesz przygotować taki sok na jaki aktualnie masz ochotę bez zapotrzebowania stosowania dodatkowego sita.

Sok wyjątkowo przezroczysty albo gęsty z obszerniejszą zawartością błonnika. Wystarczy ustawić manetkę w adekwatnej pozycji. Najważniejsze parametry wyciskarek Hurom HSZ Alpha Plus: technologia Wolnoobrotowego wyciskania soków - Hurom Alpha Plus SST™: Wałek ślimakowy w wyciskarkach Hurom Alpha Plus obraca się z szybkością jedynie 43 obr./min co imituje proces ręcznego wyciskania soków.

Dzięki tak wolnym obrotom sok zachowuje świeżość na dłużej. Jakość i gęstość soku: Hurom od dziesięcioleci dąży do podnoszenia jakości uzyskiwanego soku. Zastrzeżona manetka umożliwia kontrolę gęstości oraz zawartości błonnika wyciskanego soku, takdopasować go do jednostkowych potrzeb.

wydajność: ulepszona kompozycja wałka ślimakowego zagwarantuje maksymalną produktywność przez wyciskanie do ostatniej kropli soku. Łatwość czyszczenia: konstrukcja pionowej wyciskarki Hurom zagwarantuje czyszczenie sita i misy automatycznie podczas wyciskania soku.

dodatkowe zmiany konstrukcyjne zastosowane w wyciskarkach Hurom Alpha Plus usprawniają demontaż i końcowe czyszczenie wyciskarki. Jakość: Wszystkie części wyciskarki posiadające kontakt z żywnością wytworzono z bezpiecznego, pozbawionego BPA i trwałego materiału ABS.

Newraligiczne elementy jak wałek ślimakowy, a także sito wytwarzane zostały z tworzywa GE Ultem, 8-krotnie twardszego od tradycyjnych tworzyw, co gwarantuje wieloletnią niezwodność. Wszechstronność: Najnowsze wyciskarki do soków Hurom Alpha Plus to urządzenia wielofunkcyjne.

Dodatkowa przystawka do mielenia pozwoli przygotować domowe lody, sorbety, smoothies, pokarmy dla niemowląt i sporo innych. Wysoka kultura pracy: wykorzystane w wyciskarkach Hurom silniki indukcyjne są niemal bezszelestne i energooszczędne.

Możesz przygotowywać soki o każdej porze dnia bez uciążliwego hałasu jaki emitują zwykłe sokowirówki czy blendery. Bezpieczeństwo: Wyciskarki Hurom Alpha Plus wyekwipowane zostały w czujniki bezpieczeństwa pozwalające na stosowanie tylko przy poprawnym zmontowaniu wszelkich składników.

Szerokość otworu górnego oraz boczne umiejscowienie szerszego otworu zapobiegają dzieciom włożenie rączek do środka. Otwory wentylacyjne odpowiednie chłodzenie i zapobiegają innowacyjna regulowana manetka Z pomocą dostosowywanej manetki opatentowanej przez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy.

Oznacza to, iż może precyzyjnie kontrolować siłę wyciskania w środku misy w zależności od typu części jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z przeróżnych artykułów i precyzyjnie dopasować teksturę soku do własnych upodobań.

[ Jak używać dostosowywanej manetki Hurom z rozmaitymi rodzajami towarów ] Najważniejsze właściwości wyciskarki Hurom HZS Alpha Plus: Najwyższa sprawność, a także klarowność spomiędzy wszystkich wyciskarek na rynku dzieki zaimplementowaniu najnowszego systemu wyciskania Hurom Alpha Plus SST Wielofunkcyjność - wyciskarka do soków Hurom HZ pozwala przygotować świeże i zdrowe soki z owocowo-warzywne, soki zielone, mleko i masło orzechowe, domowe lody, sorbety, smoothies, przeciery i sporo innych pokrywa z wysokiej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej, dostępnej w trzech unikatowych kolorach - metaliczny, złoty róż, czerwone wino nowoczesny sposób napędzania szczotek obrotowych - wałek obraca się z prędkością 43 obr/min, koszyczek ze szczotkami z prędkością jedynie 17 obr/min.

Regulacja gęstości soku dzięki progresywnej i zastrzeżonej manetce, Przeźroczysta komora wsadowa umożliwiająca obserwację wrzucanych , a także cyklu wyciskania wyjątkowo cicha i energooszczędna dzięki zaimplementowaniu indukcyjnego silnika bezszczotkowego (BLDC) Bezpieczeństwo - wyciskarka Hurom zabezpieczona jest przed przypadkowym uruchomieniem.

w sytuacji otwarcia pokrywy podczas pracy wyciskarka automatycznie się wyłącza Najbogatsza wersja wyposażenia zawierająca m.in: dwa sita do soków z Ultemu, przystawkę do mielenia, foremkę do tofu, squeezer do cytrusów Hurom SQ-B1B Diody oznajmiające stan pracy wyciskarki Jeszcze łatwiejsze czyszczenie komfortowy uchwyt usprawniający przenoszenie 10 lat gwarancji na silnik i 4 lata na części Wyciskarka do soków Hurom HZ - Zawartość pudełka Hurom HZ to najlepiej zaopatrzona wyciskarka do soków w naszej ofercie.

Korpus główny Komora wsadowa Misa Wałek ślimakowy Obrotowa szczotka Sito do transparentnych soków Sito do gęstych soków Przystawka do mielenia Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Foremka do tofu Popychacz Stojak na akcesoria Instrukcja Książka z przepisami