Kenwood JMP601 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Kenwood JMP601 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 769.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Wyciskarka wolnoobrotowa KENWOOD PureJuice JMP601SI
769.00
Empik
JMP601SI Pure Juicer Wyciskarka wolnoobrotowa KENWOOD-AGD
799.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Kenwood
Kategoria:Wyciskarki
Funkcje łatwe czyszczenie, regulacja prędkości, funkcja reverse, blokada kapania
Moc 150 W
Ilość prędkości 1
Pojemność pojemnika na sok 1 l
Pojemnik na sok tak
Pojemność pojemnika na miąższ 1.3 l
Pojemnik na miąższ tak

Opis

100% naturalnego soku Zbilansowana dieta, a także dobór wartościowych artykułów, które dostarczą organizmowi energii to podstawy zdrowego trybu życia. Łatwo jednak zagubić się w gąszczu informacji i porad na ten temat.

Dlatego warto korzystać z wiedzy specjalistów, wybierając rozwiązania, które ułatwią codzienne dbanie o zdrowie. Świeże wyciskarki wolnoobrotowe Kenwood PureJuice JMP600 pozwalają z łatwością wydobyć to, co najcenniejsze z owoców i warzyw – w 100% naturalny sok tłoczony na zimno.

Dzięki finezyjnemu wyciskaniu, sok zachowuje pełnię smaku, koloru i witamin, dostarczając więcej substancji odżywczych. Soki tłoczone na zimnoCzy możesz wyobrazić sobie sok, który jest nie tylko pyszny i pełen owocowego smaku, transparentny, orzeźwiający i zachwycający żywą barwą, ale też w 100% naturalny i wypełniony witaminami i składnikami odżywczymi aż po brzegi szklanki? To właśnie charakterystyka soków tłoczonych na zimno, a równocześnie najprostszy sposób na dostarczenie organizmowi porcji witalności.

Ich przygotowanie jest dzisiaj realne we własnej kuchni, dzięki postępowym wyciskarkom wolnoobrotowym Kenwood. Moc wolnych obrotów - moc witamin Wyciskarka PureJuice wydobywa z owoców więcej komponentów odżywczych i minerałów charakterystyczna sokowirówka.

Wolne obroty – do 60 na minutę - ograniczają utlenianie witamin, uniemożliwiając utracie najcenniejszych komponentów owoców i warzyw. W przeciwieństwie do szybkich obrotów, które sprawiają, że do soku dostaje się dużo tlenu, odpowiedzialnego za oddzielanie soku od miąższu i eliminację sporych ilości witamin.

Nowa wyciskarka Kenwood pozwala w pełni korzystać z wartości odżywczych naturalnych towarów, a otrzymywane soki posiadają żywe odcienie i są klarowne. Energiczny smak owoców progresywne funkcje nowej wyciskarki Kenwood oraz oryginalny system pracy na wolnych obrotach gwarantują wysoką ekstrakcję soku.

w przypadku soków z owoców leśnych i włóknistych warzyw, np. Kapusty czy selera jej poziom sięga aż 84%. Specjalne, nakładane sitko umożliwia regulację gęstości soku, co pozwala przygotować w domowych warunkach także gęste i treściwe soki owocowo – warzywne np.

na bazie marchewki. Cicha praca Pomimo wysokiej efektywności i szybkości przygotowywania dowolnych soków, wyciskarka Kenwood pracuje nad wyraz cicho. Szczotkowy silnik o mocy 150 W, stwarza wyłącznie 58,5 dB, zapewniając komfort i spokój w trakcie pracy.

Naturalne desery na zimno Wyciskarka JMP 600 ma w zestawie praktyczną przystawkę do sorbetów. Nieskomplikowana w konstrukcji i czyszczeniu, pozwoli w zaledwie kilka chwil, przygotować błyskotliwe desery na bazie mrożonych owoców i warzyw.

starczy włożyć do tuby ulubione składniki, np. Truskawki, wiśnie albo jeżyny, ok.5 – 10 minut po wyjęciu ich z zamrażarki,radować się smakiem domowego, naturalnego sorbetu. By przygotować deser na bazie śmietany, jogurtu albo mleka, można zamrozić je w foremce na kostki lodu i dodać do wybranych owoców lub warzyw w tubie.

To najprostszy przepis na zaskakujący deser na przyjęcie, kinderbal czy spotkanie z przyjaciółmi albo lekką, naturalną przekąskę w upalne dni. Innowacyjna i efektywnaWyciskarkę PureJuice JMP600 charakteryzuje postępowa konstrukcja, oparta na rozdzieleniu dwóch ważnych części – ślimaka i sita.

To rozwiązanie gwarantuje nie tylko większą produktywność i trwałość urządzenia, ale niweluje także problem zapychania i pokaźnie ułatwia czyszczenie maszyny. Na wysoką efektywność wyciskarki ma również wpływ szerokość tuby, która mieszcząc całe ćwiartki owoców, skraca czas przygotowania soku.

1 - litrowy pojemnik na sok pozwala przygotować rodzinną porcję, całkowitą witamin i mikroelementów. Łatwe czyszczenieNowa wyciskarka jest nie tylko efektywna, lecz też intuicyjna i prosta w obsłudze. Eksponuje ją nowoczesna funkcja płukania, umożliwiająca nalanie wody do tuby.

To rozwiązanie upraszcza utrzymanie czystości urządzenia. Wystarczy mniej niżeli szklanka zwykłej wody, żeby po zatkaniu mistrzowskiego korka zastosowanego w wyciskarkę, włączone urządzenie samo wypłukało pozostałości owoców i warzyw.

Wygoda i higiena pracy PureJuice JMP600 pozostała zaopatrzona w obrotowy koszyk czyszczący z gumowymi skrzydełkami, zapobiegający zapychaniu. Ta innowacja skraca czas przygotowania soku z większej ilości owoców i warzyw, dbając o czystość filtra.

unikalny korek Kolejnym rozwiązaniem, uwydatniającym wyciskarkę Kenwood jest standardowy korek, który pozwala na zatkanie misy z sokiem i jego staranne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika. W przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych wyciskarek, w JMP600 korek pozostał na stałe wbudowany w wylot kranu urządzenia i zaopatrzony w użyteczne zakładki „motylki” po bokach.

Zamykany od góry, w przeciwieństwie do tych wkładanych na kran, zapobiega zachlapaniu dłoni, kiedy wyjmujemy go, by nalać przygotowany sok. To nad wyraz ważne w sytuacji soków wieloowocowych, ponieważ zatkanie misy, w której posiada się sok, zezwala na jego skrupulatne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika.

Przy przygotowywaniu takich soków, zastosowanie korka jest potrzebne