Kuvings Silent Juicer promocja 2021

Cena1129.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MAGNATER.PL

Parametry

Producent:Kuvings
Kategoria:Wyciskarki
Kolor biały, srebrny, czerwony
Moc 240 W
Prędkość obrotowa 50 obr/min

Opis

Kuvings Silent Juicer

dane techniczne

Idea stworzenia tej bezprecedensowej, pionowej wyciskarki do soków powstała kilka lat temu. Kuvings cierpliwie ulepszał i testował swój własny towar przez ponad 18 miesięcy, by stworzyć nowoczesny, wyśmienity produkt, dzięki któremu możliwe będzie uzyskanie najkorzystniejszej jakości soków, przy użyciu najkorzystniejszej jakości części. Kuvings zadbał dodatkowo o walory estetyczne artykułu, a wszystko to w przystępnej cenie. Wierzymy, że ten towar spełnił i przewyższył najśmielsze kryteria jego twórców.

Silnik o mocy 50% większej w porównania do innych wyciskarek przystępnych na rynku, to gwarancja, iż wyciskarka soków Kuvings poradzi sobie równocześnie z twardą marchewką, jak i z ciężką do wyciśnięcia trawą pszenicy błyskawicznie i łatwo, w kontraście do innych modeli wyciskarek przystępnych na rynku.

Wyciskarka Kuvings jest tak kompaktowa,zawiera się na praktycznie każdym kuchennym blacie. Jest to najcichszy, przystępny na rynku pionowy wyciskacz do soków, wyłącznie 40-50 dB! zastrzeżona technika wyciskarki do soków zawiera oryginalną technikę J.M.C.S (Juicer Module Comprising System), która składa się z niepowtarzalnego ślimaka oraz panelu sterowania. Ten opatentowany system zezwala na wydobycie wszelkich bogatych komponentów odżywczych, żeby soki były lepsze i zdrowsze i wartościowe.

Pionowa budowa wyciskacza to najkorzystniejsze rozwiązanie dla wyciskarek z wolnoobrotowym silnikiem, których zastrzeżony system wyciska soki przy użyciu specjalnego ślimaka. Ta cicha wyciskarka to jeszcze pokaźniejsza moc, większa trwałość i ulepszone efekty w porównaniu do innych konkurencyjnych wyciskarek.

Wyciskarka do soków Kuvings miażdży owoce lub warzywa i wolno wyciska soki z nich soki, dzięki temu sok nie napowietrza się i nie zostaje nagrzany.

Wyciskarka Kuvings to najkorzystniejsze urządzenie do pozyskiwania soków z owoców, warzyw oraz traw pszenicy, selera, marchewek, pietruszki, świeżego szpinaku, jabłek, pomarańczy, jarmużu, ogórków, imbiru, kiełek, czy innych zielonych warzyw liściastych. Za pomocą tego urządzenia możemy nawet uzyskać sok z igieł sosny, czy aloesu! Niskie obroty na jakich pracuje urządzenie chroni smak oraz komponenty odżywcze przed zniszczeniem przez wysoką temperaturę, czy napowietrzenie. Dodatkowo, urządzenie łatwo jest utrzymać w czystości- wystarczy, ze wlejemy wodę przez otwór, poprzez który wrzucamy owoce, w ciągu 2-3 minut urządzenie jest czyste i gotowe do zastosowania! Bez konieczności demontażu!

Jaka jest różnica pomiędzy wyciskarką pionową Kuvings a innym, przystępnymi na rynku pionowymi wyciskarkami do soków?

przez ponad 30 lat Kuvings produkuje urządzenia do wyciskania soków,, a także inne urządzenia mające na celu polepszenie naszego zdrowia. Cicha praca urządzenia, pionowa konstrukcja wyciskarki do soków Kuvings to efekt 18 miesięcznych starań, testów i badań. Dlatego macie Państwo pewność, że oferowany artykuł to najlepszy design, najlepsze rozwiązania i minimum zmartwień.

sprawdź ile możliwości daje pionowa wyciskarka do soków Kuvings:
 1. Soki owocowe – wyśmienite soki otrzymane z miękkich oraz twardych owoców. Wyciskarka poradzi sobie z owocami cytrusowymi. Cytrusy to owoce, z których najciężej uzyskać soki.
 2. Soki warzywne -Kuvings poradzi sobie z każdym typym warzyw- twarde, liściaste, czy trawy pszenicy, nie stanowią żadnego problemu dla tej nieprzeciętnej wyciskarki, a do tego mają Państwo pewność zachowania wszelkich składników odżywczych i smaku warzyw.
 3. Warzywa trawiaste, a także liściaste - rawa pszenicy, jarmuż, kapusta, czy igły z drzewa sosny- to tylko przykład niektórych towarów, z których nie łatwo jest pozyskać sok. Rozwiązaniem jest wyciskarka Kuvings, która pozwoli cieszyć się naturalnymi smakami i dobrodziejstwami natury.
 4. Samoczyszczący się system – specyficzny, samoczyszczący się system, dzięki czemu szybka urządzenia, nie brudzi się.
 5. Śruba wyciskająca z tworzywa Ultem - podwójne działanie śruby wyciskającej, która najpierw miażdży, a następnie wyciska sok z powstałej pulpy, co umożliwia uzyskanie pokaźniejszej ilości soku i najistotniej suchej pulpy.
 6. Łatwe do utrzymania w czystości – Wlej wody przez otwór do którego wrzucasz owoce, a urządzenie samo się wyczyści, co pozwoli na przygotowywanie soków np. Owocowych a następnie warzywnych
 7. Zajmuje mało miejsca – dzięki swej pionowej konstrukcji zajmuje zaledwie ułamek miejsca na kuchennym blacie i wpasuje się nadzwyczajnie pomiędzy w przestrzeń pomiędzy blatem a szafką kuchenną.
atrybuty standardowe pionowej wyciskarki do soków Kuvings
 1. To ciche urządzenie wyposażone jest w niemało doskonałych rozwiązań. Zastrzeżona metoda wyciskania soków, oznacza, że przy niskiej prędkości urządzenie wyciska sok z owoców i warzyw, a nie jak inne wyciskarki, które mielą i „przeżuwają" owoce i warzywa. Dlatego soki uzyskane z pomocą pionowej wyciskarki Kuvings zatrzymują wszelkie komponenty odżywcze i enzymy. To pewność,za każdym razem pijesz zdrowe, bogate w składniki odżywcze i świeże soki.
 2. Pionowa wyciskarka do soków Kuvings została skonstruowana tak, by wielkością nie zajmowała dużo miejsca i nadaje się ona na każdy blat, wpasuje się pod każdą szafkę w kuchni.
 3. Urządzenie jest bardzo ciche- 40-50dB, co czyni je najcichszą wyciskarka do soków dostępną aktualnie na rynku.
 4. Bezszczotkowy, wolnoobrotowy 240 watowy silnik indukcyjny oraz olbrzymia siła urządzenia pozwala na wyciskanie soków nawet z najtwardszych warzyw, czy owoców.
 5. Niska prędkość pracy urządzenia - silnik wykonujący pracę 78 obrotów na minutę.
 6. Dwustopniowy system zabezpieczający- krok pierwszy- wszytki części muszą zostać dobrze zamocowane, a następnie pokrywa musi zostać prawidłowo założona i wtedy dopiero możliwe będzie używanie wyciskarki.
 7. Łatwe czyszczenie- między wyciskaniem soków według zróżnicowanych przepisów wystarczy wlać wodę, a urządzenie wyczyści się samodzielnie, bez konieczności demontażu.
 8. zastosowane rączki do prostego przenoszenia urządzenia.
 9. Stylowy, kompaktowy design.
 10. Dodatkowy system zabezpieczający- włącznik jest pokryty gumową osłonką, która chroni go przed wilgocią.
 11. Pełna 10-letnia gwarancja na maszynę oraz części
pakiet zawiera
 1. Części wyciskarki – podstawa, dzban, śruba wyciskająca, wycieraczka obrotowa, pokrywa z otworem, tamper)
 2. dzban
 3. pojemnik na odpadki
 4. szczotka czyszcząca
 5. instrukcja w kolorze
 6. książeczka z przepisami
 7. śruba wyciskająca wytworzona z tworzywa ULTEM
 8. instrukcja obsługi
 9. tamper