Matstone 6 in 1 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Matstone 6 in 1 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 789.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Wyciskarka wolnoobrotowa MATSTONE 6w1 Burgund
789.99
ELECTRO.pl
-6%
Wyciskarka wolnoobrotowa MATSTONE 6w1 Burgund
789.99
Media Expert
Wyciskarka wolnoobrotowa MATSTONE Advanced 6w1 Czarny
839.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Matstone
Kategoria:Wyciskarki
Funkcje łatwe czyszczenie
Kolor czarny, bordowy
Prędkość obrotowa 80 obr/min
Ilość prędkości 1
Pojemnik na sok tak
Pojemnik na miąższ nie

Opis

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków jedno-ślimakowa, Matstone 6w1 proponuje prawdziwą uniwersalność wyciskania soków z rożnego rodzaju produktów. Wyjątkowo korzystnie radzi sobie z wyciskaniem wszelkiego typu owoców i warzyw (miękkich, twardych i liściowych). Dzięki solidnej i mocnej konstrukcji wyciskarka do soków Matsone 6w1 nieprzeciętnie wyciska sok z bezkompromisowców niełatwych do wyciskania tj. Trawa pszeniczna. 

W wyniku wykorzystania technologii wolnoobrotowego wyciskania „na zimno" (80 obr/min), włókna są skrupulatnie kruszone i mielone. Uzyskany sok posiada maksymalną ilość cennych części odżywczych, witamin oraz „żywych" enzymów. 

Wyciskarka do soków Matstone na dodatek zaopatrzona jest w „pełne" sito do homogenizacji i w zestaw nakładek do wyciskania makaronów, dzięki temu wyśmienicie sprawdza się jako wielofunkcyjne urządzenie do produkcji m.in: musów, sorbetów, dżemów, makaronów i zdrowego jedzenia dla niemowląt (pasty z warzyw/mięsa/owoców). 

Dzięki swojej ciekawej cenie wyciskarka do soków Matstone 6w1 jest nieprzeciętną inwestycją dla ludzi dbających o zdrowie swoje i swojej rodziny.