Omega EUJ707 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Omega EUJ707 oraz 9 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1130.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-54%
Prasa do oleju Sana EUJ-702 (przystawka) BEZPŁATNA DOSTAWA - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl.
1130.00
EUJUICERS.com - lider w sprzedaży wyciskarek soku
Wyciskarka soku Sana EUJ-707 (czerwona) firmy Omega PREZENTY DO WYBORU - BEZPŁATNA DOSTAWA - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl.
1980.00
EUJUICERS.com - lider w sprzedaży wyciskarek soku
Wyciskarka soku Sana EUJ-707 (chrom) firmy Omega PREZENTY DO WYBORU - BEZPŁATNA DOSTAWA - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl.
1980.00
EUJUICERS.com - lider w sprzedaży wyciskarek soku
Wyciskarka soku Sana EUJ-707 (biała) firmy Omega PREZENTY DO WYBORU - BEZPŁATNA DOSTAWA - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl.
1980.00
EUJUICERS.com - lider w sprzedaży wyciskarek soku
Wyciskarka wolnoobrotowa SANA EUJ-707 biała
1980.00
Empik
Wyciskarka soku Sana EUJ-707 (srebrny mat) firmy Omega PREZENTY DO WYBORU - BEZPŁATNA DOSTAWA - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl.
2040.00
EUJUICERS.com - lider w sprzedaży wyciskarek soku
Wyciskarka wolnoobrotowa Sana EUJ-828 czarna firmy Omega PREZENTY DO WYBORU - BEZPŁATNA DOSTAWA - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl.
2440.00
EUJUICERS.com - lider w sprzedaży wyciskarek soku
Wyciskarka wolnoobrotowa Sana EUJ-828 srebrna firmy Omega PREZENTY DO WYBORU - BEZPŁATNA DOSTAWA - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl.
2440.00
EUJUICERS.com - lider w sprzedaży wyciskarek soku
Wyciskarka wolnoobrotowa Sana EUJ-828 czerwona firmy Omega PREZENTY DO WYBORU - BEZPŁATNA DOSTAWA - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl.
2440.00
EUJUICERS.com - lider w sprzedaży wyciskarek soku

Parametry

Producent:Omega
Kategoria:Wyciskarki
Funkcje łatwe czyszczenie, funkcja reverse
Kolor czerwony, biały, różowy, czarny, srebrny, brązowy
Moc 200 W
Prędkość obrotowa 75 obr/min
Pojemność pojemnika na sok 1 l
Pojemnik na sok tak
Pojemnik na miąższ tak

Opis

kupując wyciskarkę Omega Sana EUJ-707, powyższą książkę uzyskujesz zupełnie gratis! efektownie ilustrowana, bogata w prawie 200 przepisów na sok oraz przykładowe dania i co najważniejsze, merytorycznie bogate opisy niemalże wszystkich dostępnych roślin przystępnych w Polsce i nie tylko, dzięki którym dowiesz się, co informacje warzywo czy owoc w sobie gromadzi i jakie ma oddziaływanie na nasz organizm. To wszystko GRATIS!

Nowy model Omegi - Sana EUJ – 707 przystępny na europejskim rynku pod marką Sana, to wyciskarka znana w USA pod nazwą Omega NC800HD i NC900HD. Kolejne, wręcz nieprzeciętnie połączenie od lat znanej producenta Omega i znanego producenta wyciskarek z Korei Południowej, do nie dawna DongAh, dzisiaj Hurom, który jest właścicielem marek i producentem takich wyciskarek jak Oscar oraz Hurom.

Wyciskarka Sana Omega EUJ 707

Wyciskarka Sana EUJ 707 to jednoslimakowa wyciskarka zaopatrzona w 200 W silnik, który skrupulatnie przetworzy minimalistyczniec, i pozyska maksymalną liczba witamin, enzymów, czy minerałów z owoców, warzyw, czy traw pszenicy. Ten model jest częścią modeli Sana tworzonych przez producenta Omega Juicer na rynek europejski, i stanowi uzupełnienie modelu EUJ – 606.

Model Sana EUJ 707 to manifest oszałamiającego designu – magnetyzujący wygląd,, a także oraz zadziwiające wykończenie stanowią nieziemski efekt. Subtelne chromowe przełączniki oraz przewód zasilający wychodzący z podstawy urządzenia, oznacza, że już nigdy nie będziesz musiał podłączyć maszyny do gniazda z kablem owiniętym wokół niej. Jakby tego było niewiele, urządzenie pozostało wyekwipowane w dzban ze stali szlachetnej do pulpy, i szklany dzban do soków. Oznacza to, ekstrakcja soków w pełni wolnego od Bisfenolu A.

Dwustopniowy system wyciskania soków, gwarantuje maksymalną liczba uzyskanego soku. Wolne obroty ok 70 obr./min. To praktycznie zero piany, na dodatek soki nie utleniają się jak przy sokowirówkach i nie zapychają się.

Inna zaletą jest możliwość pozyskania maksymalnej ilości soku, jeszcze bardziej suchej pulpy oraz obszerniejszy otwór wsadowy, cztery stopki stabilizujące u podstawy urządzenia i ultra cicha praca maszyny.

Wyciskanie soków, to tylko jedna z jej umiejętności- 707 ma wkład homogenizujący, co oznacza,realne jest uzyskanie masła orzechowego, mieli kawę, i przyprawy, zioła i czosnek, przyrządza pyszne jedzenie dla dzieci, lody i ubija mleko sojowe w mgnieniu oka. Sana pomoże przygotować pyszne i zdrowe napoje,czy przekąski, które pokocha każdy.

większy otwór wsadowy to jedna z największych zalet pionowych wyciskarek. Dzisiaj masz to wszystko, plus wszelkie mocne strony poziomych wyciskarek (wszechstronność wykorzystania, zero problemów z kapaniem, nietrudne czyszczenie, i zero kłopotliwych problemów z zatykaniem się maszyny w trakcie ekstrakcji zielonych warzyw liściastych).

Wyciskarka Sana model EUJ - 707 Omegi to jedyna pozioma wyciskarka jednoślimakowa zawierająca sito z grubszymi otworami do ekstrakcji soków z owoców miękkich. Obszerniejsze otwory w sicie zapewnią gęstszy sok, aniżeli przy użyciu charakterystycznego sita. Łącznie z silikonowym tamperem, który popychają ascetyczniec równocześnie eliminując ciśnienie w środku komory, dzięki temu otrzymamy maksymalnie realną liczba soku z minimalistycznca. Wszystkie części produkowane są z tworzywa GE Ultem, i są wolne od Bisfenolu A, mocniejszego o osiem razy od normalnego plastiku ABS.

Ocena ogólna

na pewno towar firmy Omega EUJ -707 to najlepiej wyglądająca wyciskarka. Większy otwór wlotu to mniej czasu spędzonego na przygotowanie minimalistycznca do trafnych wymiarów i praktycznie zero piany w sokach z zielonych warzyw liściastych. Nasze testy wskazują na to, że ten model jest na samym szczycie w kategorii najkorzystniejszych wyciskarek jednoślimakowych, pod względem pozyskiwania maksymalnej ilość soku z surowca,, a także plus za sito do soków z owoców. Oznacza to,dzięki temu modelowi uzyskamy sok praktycznie z każdego minimalistycznca.


SANA w skrócie:


5 kuchennych urządzeń w 1

Sana to nie tylko wyciskarka. Dzięki jej umiejętnościom przyrządzisz masła orzechowe, makarony i jedzenie dla najmłodszych. Ponadto, możemy dzięki niemu mielić przyprawy, kawę, a także przygotować mleko sojowe.

Łatwość w użyciu

Największą zaletą pionowych wyciskarek jest obszerny otwór wsadowy, z wyciskarką Sana nadal możesz radować się z tej dogodności, dodatkowo unikniesz kłopotliwych przygód z wyciskaniem zielonych warzyw liściastych, kapaniem, czy trudnościami podczas czyszczenia maszyny -wszystko to stanie się proste i bezproblemowe z wyciskarką Sana.

dopełniające sito z grubymi otworkami, czy inne dołączone akcesoria zapewniają najwyższą jakość i maksymalną ilość uzyskanego soku. Jeśli chcesz uzyskać domowy olej, niezbędnie zaopatrz się w nakładkę tworzoną ze stali szlachetnej, dzięki której uzyskasz olej z wybranych poprzez siebie nasion artykułów- siemię lniane, słonecznik, sezam itp.

Niesamowity design

Dzięki wygodnemu rozwiązaniu, gdzie kabel zasilający umieszczony jest na spodzie maszyny, powoduje,przewód nie plącze się w trakcie podłączania. Dodatkowo, urządzenie jest lekkie i użyteczne.

Żywy sok z wolnoobrotowej wyciskarki

Uzyskany sok zachowuje wszelkie żywe enzymy, wartość odżywczą, smak i kolor do 48 godzin, kiedy przechowywany jest w lodówce. Co stanowi przeciwieństwo do innych klasycznych wyciskarek, gdzie wartość soku znika, co widoczne jest w trakcie proces utleniania, nieatrakcyjny brązowy kolor i tworzenie się bąbelków/pęcherzyków.


Wyciskarka Sana to w 100% bezpieczny towar dla zdrowia, nie zawierający związku BPA (Bisfenol A). Jej wszystkie części mają dokumenty niezależnych komórek certyfikujących oraz badania, świadczące o pochodzeniu, zawartości komponentów chemicznych.


w dodatku dokument FDA świadczy o tym, iż przy produkcji są zachowane najwyższe standardy bezpieczeństwa.