Oscar DA-1200 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Oscar DA-1200 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1459.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Oscar DA 1200 burgund ♥OD RĘKI ♥ RATY 0% ♥ Infolinia: 570 32 0000
1459.00
Moc Soków - Wyciskarki do soków, prasy do oleju, dehydratory, jonizatory
Oscar DA 1200 chrom ♥OD RĘKI ♥ RATY 0% ♥ Infolinia: 570 32 0000
1459.00
Moc Soków - Wyciskarki do soków, prasy do oleju, dehydratory, jonizatory

Parametry

Producent:Oscar
Kategoria:Wyciskarki
Funkcje funkcja reverse
Kolor biały, srebrny, bordowy
Moc 200 W
Prędkość obrotowa 63 obr/min
Pojemnik na sok tak
Pojemnik na miąższ tak

Opis

Najnowsza wyciskarka pozioma jadnoślimakowa Oscar PRO DA 1200.

Ten nowy model ma kilka nowych aspektów, wpływających na jeszcze lepszą pracę, efektywność i na codzienne użytkowanie. Względy wizualne dodatkowo wpływają pozytywnie na nowy DA 1200.

progresywny, designerski wygląd wyciskarki, sprawia,genialnie się ona demonstruje na blacie kuchennym. Jednoodlewowa obudowa, bez żadnych łączeń wpływa nie tylko na atrakcyjny wygląd,również na łatwe utrzymanie w czystości wyciskarki. Półmatowa pokrywa przyczynia się do tego, iż wszelkie odciski są znacznie mniej widoczne.

Wcięcia pod wyciskarką usprawniają pewne przenoszenie wyciskarki w inne miejsce.

W wyciskarce tej zastosowano konieczne materiały, wymagane w najlepszych i najtrwalszych wyciskarkach. Wałek, sitka, czy stożek do mielenia został produkowany z ULTEMu. Ultem znamionuje się tym, że jest kilkukrotnie twardszy niż plastik, a co najważniejsze nie reaguje z kwasami występującymi w soku. Dzięki temu do soku nie dostają się żadne destrukcyjne substancje, które występują w plastiku czy metalu. W dodatku mamy pewność co do trwałości części, gdyż nie ulegną one rozpadowi po kontakcie z kwasami. Tunel przez, które przesuwa się żywność tworzony jest ponadto z Tritanu - BPA free (wolny od Bisfenolu).

Model ten w stosunku do poprzedniej wersji wyciskarki widocznie szerszy otwór wlotowy i to na całej jej długości. Otwór ten jest w dodatku jednym z największych na rynku wśród wyciskarek poziomych,w dodatku pionowych. Dzięki temu wrzucamy pokaźniejsze kawałki, a przy wyciskaniu warzyw liściastych ponadto rzadziej będziemy używali popychacza.

Wyciskarka pozioma DA 1200 wyjątkowo dobrze poradzi sobie z wyciskaniem owoców, warzyw, twardych, lub miękkich. Poradzi sobie dodatkowo z kiełkami czy naciami, a przy tym, końcowym rezultatem będzie czysty i zdrowy sok.

Oscar DA 1200 to w dodatku obszerniejszy 200W silnik, a nie 150W przy zachowaniu niskich obrotów. Dzięki czemu wyciskarka pracuje produktywnie w trakcie wyciskania, a dzięki wolnym obrotom daje nam soki pełne witamin czy enzymów.

Oscar DA 1200 w dodatku pokaźniejszą tackę przy otworze wlotowym, która bardziej osłania wyciskarkę przed ewentualnymi zabrudzeniami przy wkładaniu składników.

Wyciskarka do owoców i warzyw DA 1200 została w całości przeprojektowana. Również otrzymał nowy wałek, sitko, czy regulator wypływu pulpy. Części te przekładają się średnio na wyciśnięcie 4% więcej soku. Zależne jest to od rodzaju owocu czy warzywa i jego mięsistości. Przebudowany regulator teraz składa się zaledwie z dwóch elementów, dzięki czemu jeszcze czyszczenie polega wyłącznie na przepłukaniu, a nie rozbieraniu komponentów. Wyciskarki bez regulacji skazane są na wyciskanie cały czas pod takim samym naciskiem, natomiast DA 1200 wyposażony w regulator lepiej wyciśnie nam z szczególnie miękkich owoców, czy twardych warzyw.

Oscar DA 1200 to nie tylko wyciskarka i przygotowywanie soków. Dzięki jej specjalnej, poziomej budowie i wymiennym nakładką uzyskamy z niej maszynę do przygotowania masła orzechowego z np. Orzechów włoskich czy nerkowca. Dodatkowo możemy przetwarzać warzywa jak czosnek, czy paprykę. Dzięki kolejnej nakładce zrobisz musy dla dzieci czy sorbety dla całej rodziny.

solidność wyciskarki to jej duży atut. Dzięki czemu nie musisz się obawiać jakiejkolwiek awaryjności.

elementy wchodzące w skład zestawu:

- Oscar DA 1200

- Dwa wymienne sita (do soków i homogenizacyjne)

- Nakładki do makaronów (4 szt.)

- Regulator wypływu pulpy

- Instrukcja i gwarancja w języku polskim

- Popychacz, szczoteczka do czyszczenia

- Dwa pojemniki, jeden na sok, drugi na pulpę