Panasonic MJ-L700 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Panasonic MJ-L700 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1099.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Panasonic MJ-L700KXE
1099.00
RTV EURO AGD
Panasonic MJ-L700KXE
1099.00
OleOle!

Parametry

Producent:Panasonic
Kategoria:Wyciskarki
Funkcje regulacja prędkości
Kolor czarny
Moc 45 W

Opis

Prosty sposób wyciskania owoców Uzyskaj szybciej swój ulubiony sok. Sokowirówka wolnoobrotowa MJ-L700 gromadzi całe owoce, co usuwa konieczność siekania. Powolne wyciskanie pozwala na delikatne wydobycie komponentów odżywczych.

Mrożone desery lub świeże soki każdego dnia. Bez rozdzielania! Mniej powietrza, mniej utleniania. Wyciąga więcej witaminy C i innych elementów odżywczych. Standardowe sokowirówki używają ostrzy i powodują tarcie w wynku prędkich obrotów, co doprowadza do oddzielenia soku.

Wyciskanie całych owoców Oszczędzaj czas bez konieczności wcześniejszego siekania. Otwór sokowirówki wolnoobrotowej MJ-L700 ma szerokość 77mm, co oznacza, że możesz wrzucić całe jabłka. Wkładane w całości owoce gwarantują smak i zachowują wartości odżywcze.

mocne miażdżenie Górna część śruby jest wydłużona, co zezwala na miażdżenie. Owoce bądź warzywa są automatycznie przepychane na sam dół do całkowitego wyciśnięcia choćby w sytuacji długich i twardych komponentów takich jak marchewki.

Dolna część taka jak śruby tworzona jest ze stali nierdzewnej co zagwarantuje perfekcyjną wytrzymałość i ulepszone przetwarzanie. Smukła by umożliwić bezproblemowe wykorzystanie, miska na sok jest zbudowana z spektakularnego pozbawionego BPA materiału TRITAN fom EASTMAN przypominającego szkło, który jest odporny na uderzenia.

W połaczeniu z wysokiej klasy czarnym matowym wykończeniem zapewia ciekawy wygląd sokowirówki MJ-L700 poprzez długi czas. Jedwabiście gładki smak Pulpa jest precyzyjnie oddzielana w celu uzyskania gładkiego smaku.

Sokowirówka MJ-L700 dokładnie oddziela pulpę i sok. Mniej pulpy oznacza brak nieprzyjemnego smaku- wyczuwalne sa tylko pyszne naturalne smaki....