Sencor SSJ4041 promocja 2021

Cena346.19
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Sencor
Kategoria:Wyciskarki
Funkcje regulacja prędkości, nóżki antypoślizgowe, blokada kapania
Kolor czarny, srebrny
Moc 400 W
Prędkość obrotowa 60 obr/min
Ilość prędkości 1
Pojemność pojemnika na sok 0.8 l
Pojemnik na sok tak
Pojemność pojemnika na miąższ 0.8 l
Pojemnik na miąższ tak

Opis

Własny fresh juice pysznie i zdrowo u siebie w domu. Z wyciskarką wolnoobrotową Sencor SSJ 4041BK łatwiej już być nie może. Produktywnie wyciska zarówno owoce, jak warzywa, a Ty możesz degustować się świeżo wyciśniętym sokiem bez zbędnej chemii.

Obsługa i utrzymanie jest nieskomplikowana.atrybuty: Wyciska sok zamiast rozgniatania Sok mieści minimum piany samoczynne oddzielanie miąższu konkretny silnik, nawet 15-minutowy praca urządzenia bez przerywania czynności Bezpieczna obsługa Długość przewodu zasilającego 110 cmStuprocentowo zdrowy sokW wyciśniętym soku z owoców i warzyw zostają zachowane wszystkie witaminy i enzymy dzięki niskoobrotowemu mechanizmowi wyciskania (60 obr./min).

Sok powstaje w wyniku prasowania poszczególnych części zamiast rozmielenia, co pozwala na znacznie wyższą produktywność, a sok mieści minimalną ilość piany. Pulpa jest automatycznie oddzielana, sitko przefiltrowujące ze stali rdzoodpornej wyfiltruje choćby te najmniejsze części miąższu.

Urządzenie jest wyekwipowane w przezroczystą miskę upraszczającą widoczność podczas wyciskania. Wyciskarka posiada dodatkowo pojemnik na wyciśnięty sok i pulpę – oba pojemniki mają objętość 0,8 l.Zaskakująco produktywny, niezwykle bezpiecznySercem urządzenia jest wytrzymały silnik 400 W, który jest przeznaczony do bezustannej pracy poprzez 15 min.

Może być uruchamiany tylko wtedy, gdy urządzenie jest dobrze złożone. Samoczynne wyłączenie następuje w przypadku przegrzania urządzenia lub fotografie pokrywy. W dodatku, wyciskarka jest wyekwipowana w nóżki antypoślizgowe z przyssawkami upraszczającymi eksploatację.