Tefal ZC150838 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Tefal ZC150838 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 429.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
TEFAL ZC150838 JUICEO
429.00
Neonet.pl
Wyciskarka wolnoobrotowa TEFAL ZC150838 Juiceo
459.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Tefal
Kategoria:Wyciskarki
Funkcje regulacja prędkości
Kolor czarny, czerwony
Moc 80 W
Pojemność pojemnika na sok 0.8 l
Pojemnik na sok tak
Pojemność pojemnika na miąższ 0.8 l
Pojemnik na miąższ tak

Opis

Wyciskarka wolnoobrotowa Juiceo Uwolnij korzyści! Wyciskarka wolnoobrotowa Juiceo to prosty sposób na zdrowy i pyszny sok. Technika wyciskania na zimno zagwarantuje wyciskanie maksymalnej ilości soku przy niepokaźnej ilości odpadów, równocześnie zachowując naturalne aromaty, kolory i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw!

Urządzenie jest nieskomplikowane w obsłudze dzięki jednemu ustawieniu prędkości i funkcji pracy wstecz do odblokowania kawałków owoców i warzyw. Natomiast funkcja regulowanej ilości pulpy pozwala kontrolować, ile pulpy znajdzie się w soku: dużo, trochę albo zero!

dodatkowe funkcjonalne elementy to sporych wymiarów dzbanek na sok i kolektor na pulpę, dzięki którym nie trzeba przerywać wyciskania soku. Urządzenie na dodatek funkcję ochrony przed kapaniem, dzięki której powierzchnia blatu pozostaje czysta, a cicha technologia zezwala na niezakłócającą spokoju pracę o dowolnej porze dnia.

Całości dopełnia możliwość mycia w zmywarce wyjmowanych części dla ułatwienia czyszczenia i kompaktowa, wytworna forma, aby urządzenie można było trzymać na dowolnym blacie. Technologia Cold Press zagwarantuje wysoki poziom ekstrakcji soku przy drobnej ilości odpadów i maksymalnej ilości korzyści.

Ciesz się naturalnym smakiem, czystą barwą i wszystkim składnikami odżywczymi Twoich ulubionych owoców i warzyw. Łatwość zastosowania Jedno ustawienie szybkości, funkcja pracy wstecz w celu odblokowania kawałków owoców i warzyw upraszcza wyciskanie soku.

dostosowywana liczba pulpy Kontroluj liczba pulpy w soku: może być jej dużo, trochę lub zero! Wygoda pokaźne wymiary dzbanka (800 ml) i kolektora pulpy zapewniają wyciskanie soku bez konieczności robienia przerw.

Ochrona przed kapaniem gwarantuje skrupulatne wymieszanie soku i uniemożliwia pochlapaniu blatu sokiem po jego przygotowaniu. Cicha technologia Ciesz się świeżym sokiem o dowolnej porze dnia i wyciskaj go bez przerw, dzięki niskiemu poziomowi hałasu.

Łatwe czyszczenie Części wyjmowane można myć w zmywarce, dzięki czemu czyszczenie jest proste. Łatwość przechowywania Kompaktowa i wytworna forma perfekcyjnie gromadzi się na każdym blacie....