Makita 4329 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Makita 4329 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 249.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-29%
Makita wyrzynarka z podcinaniem 4329
249.00
Mall.pl
Wyrzynarka Makita 4329
308.00
Castorama
Wyrzynarka przewodowa 450 W 4329 MAKITA
349.00
Leroy Merlin

Parametry

Producent:Makita
Kategoria:Wyrzynarki
Liczba skoków 3100
Napięcie zasilania 230 V
Długość skoku 18
Moc 450 W

Opis

właściwościWyrzynarka Makita jest wyekwipowana w efektywny silnik. Dzięki specjalnej konstrukcji przekładni pozwala na cięcie drewna nawet o grubości 65 mm i stali o grubości do 6 mm. Wysoką wygodę wykorzystywania zagwarantuje wielki przycisk włącznika głównego ze zintegrowanym przełącznikiem obrotów prawo/lewo.

przezroczysta, przestawna osłona zapewnia nad wyraz wysoki poziom bezpieczeństwa w trakcie pracy i luźny widok na całej linii cięcia.wykorzystanieWyrzynarka Makita jest asygnowana do wycinania i cięcia w takich materiałach, jak:drewno, stal,metale kolorowe,tworzywa sztuczne,guma,płytki ceramiczne.pozwala na cięcie proste i kątowe w zakresie do 45°.

wbudowane przyłącze do odsysania pyłu zezwala na utrzymanie miejsca pracy w czystości. Całkowitą kontrolę oraz wysoką precyzję cięcia uzyskuje się dzięki opcji regulacji prędkości skokowej. Mocne stronyWyrzynarka Makita 4329 to poręczne, lekkie urządzenie wysokiej klasy.

zaopatrzona jest w rękojeść pokrytą miękkim, gumowym materiałem, który w dużym stopniu zmniejsza drgania przenoszone na przegub rąk i zwiększa ergonomię urządzenia. Jest to szczególnie widoczne zwłaszcza przy długookresowych i progresywnych pracach-zezwala na dłuższe operowanie wyrzynarką bez uczucia zmęczenia rąk.

dodatkową zaletą tego elektronarzędzia jest jego przystępna wartość.