Wzmacniacz DENON PMA-900HNE Srebrny promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Wzmacniacz DENON PMA-900HNE Srebrny oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Denon PMA-900HNE Srebrny
3399.00
RTV EURO AGD
Denon PMA-900HNE Srebrny
3399.00
OleOle!
Wzmacniacz DENON PMA-900HNE Srebrny
3399.00
Media Expert
Wzmacniacz DENON PMA-900HNE Srebrny
3399.00
Avans.pl
Wzmacniacz DENON PMA-900HNE Srebrny
3399.00
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:DENON
Kategoria:Wzmacniacze stereo i AV

Opis

Denon PMA-900HNE - pierwszy zintegrowany wzmacniacz sieciowy Denon z funkcjonalnością HEOS Built-in. PMA-900HNE zagwarantuje rewelacyjne wrażenia słuchowe stereo ze źródeł analogowych i cyfrowych. Progresywna kompozycja wzmacniacza wysokoprądowego i skuteczny zasilacz zapewniają, iż Twoje kolumny dostarczą szczegółowe, skrupulatne obrazowanie i mocny dźwięk.

Łączność obejmuje wejście Phono MM i MC, terminale głośnikowe A/B, wyjście przedwzmacniacza subwoofera, optyczne i koaksjalne wejścia cyfrowe do integracji dźwięku z telewizora i odtwarzacza multimedialnego oraz bezprzewodowe odtwarzanie dźwięku w całym domu za pośrednictwem technologii HEOS Built-In.

Popraw swoje wrażenia słuchowe z dowolnego źródła dzięki PMA900HN. Progresywny wysokoprądowy (AHC) wzmacniacz mocy z pojedynczym układem Push-Pull: obfite pasmo przechwytuje wszystko, od głębokiego basu po szczegółowe wysokie tony.

konstrukcja AHC zapewnia kompatybilność z szeroką gamą typów głośników i impedancji. Odporna na wibracje konstrukcja z Direct Mechanical Ground Construction: Słuchaj muzyki z bezbłędnymi szczegółami i jakością, na którą nie ma wpływu środowisko odsłuchowe.

Inżynierowie firmy Denon starannie skonstruowali obwód wzmacniacza, aby zapewnić pasmo przenoszenia do 100 kHz. Obwód sterowania głośnością tłumi szumy we wzmacniaczu, osiągając wysoką rozdzielczość dźwięku.

Wzmacniacz obsługuje spory, dynamiczny zakres źródeł dźwięku o wysokiej rozdzielczości z kontrolą tonów i mocy w całym zakresie. Denon jest dobrze znany z odtwarzania płyt winylowych w wysokiej jakości.

zastosowany korektor gramofonowy umożliwia bezpośrednie podłączenie gramofonu i obsługuje sygnał wejściowy z wkładek MM. Niektóre modele obsługują w dodatku wejście z wkładek MC. Wzmacniacz posiada optyczne i koaksjalne wejścia cyfrowe obsługujące sygnały PCM do 192 kHz/24 bit.

Te wejścia cyfrowe pomagają poprawić jakość dźwięku z telewizora, odtwarzaczy Blu-Ray, odtwarzaczy multimedialnych, komputera i nie tylko. Ciesz się ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu w domu bezprzewodowo dzięki technice HEOS Built-In.

Odtwórz tę samą piosenkę we wszystkich pokojach albo wybierz inną piosenkę dla każdego pokoju — wybór należy do Ciebie. Współpracuje dodatkowo z Amazon Alexa, Asystentem Google i Apple Siri, żeby zapewnić najnowocześniejsze sterowanie głosowe i niesamowity dźwięk dla całego systemu domowej rozrywki.

Podłącz głośniki Denon Home, aby uzyskać dźwięk w całym domu. HEOS obsługuje Spotify Free i Premium, Pandora, Amazon Music HD, TuneIn, SoundCloud, SiriusXM, TIDAL i sporo więcej. W dodatku, ciesz się streamingiem muzyki poprzez AirPlay 2 i Bluetooth.

(Nie wszystkie serwisy muzyczne są dostępne we wszystkich regionach i językach). Odtwarzaj muzykę bezpośrednio z konta Spotify, żeby uzyskać wysokiej jakości dźwięk w swym pokoju. Denon umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie ulubionych utworów audio przez Wi-Fi i Bluetooth z wysoką niezawodnością.

System dwóch anten zapewnia zrównoważone połączenie nawet w środowisk...