Herbata CBSe Silueta Naranja pomarańczowa 500 g promocja 2020

sprawdź dostępność w sklepie SklepKawa.pl

Parametry

Producent:Jamba
Kategoria:Yerba Mate
Rodzaj sypana

Opis

Opis i działanie yerba mate:

tworzona w Argentynie na plantacji Santa Ana. Formuła opracowana poprzez znanego w Ameryce Południowej Dr Alberto Cormillot. Silueta w dosłownym tłumaczeniu oznacza sylwetkę. Właśnie o sylwetkę w tej kombinacji chodzi. Finezyjny smak elaborady pozostał uzupełniony o błogi, naturalny zapach pomarańczowy. Bogata gama składników kombinacji jest imponująca. Wyszukamy tutaj: mięte polej (poleo) owoce dzikiej róży i koper włoski. A także mięte zwyczajną, werbenę cytrynową (cedron) i boldo, algi morskie. Informuje ponadto o wzbogaceniu suszu cynkiem. Też szeregiem witamin z grupy B: B1, B2, B5, B6, B9, B12. Nasi konsumenci nieraz podkreślają, że Silueta Naranja należy do jednych z najsmaczniejszych mate o owocowym charakterze. To yerba uniwersalna. Sprawdza się perfekcyjnie w tradycyjnym zaparzaniu. Stanowi wyśmienitą podstawę do przyrządzenia terere w trakcie upałów. Warto się rozsmakować w tej unikatowej kompozycji.

Zawartość opakowania:

małe listki, patyczki w średniej ilości pyłu (yerba mate), naturalny aromat pomarańczowy, mięta polej (poleo). A także owoc dzikiej róży, koper włoski, mięta zwyczajna, werbena cytrynowa (cedron), boldo, algi morskie, cynk.

Smak i aromat yerba mate:

Goryczkowaty smak i dymny zapach znajdują się na drugim planie jako finezyjne doznania. Na pierwszy plan wychodzi trwały aromat pomarańczowy, który utrzymuje się przy wielokrotnym zalewaniu. Harmonii całości nadają ziołowe komponenty, równoważące kompozycję jako niezwykle błogą, orzeźwiającą i ożywczą.

uzupełniające dane:

Silueta Naranja należy do gamy produktów CBSe opracowanych według receptur popularnego w Ameryce Południowej dietetyka Alberto Cormillot. Silueta w dosłownym tłumaczeniu oznacza sylwetkę. Nadzwyczajna dla początkujących mateistów oraz sympatyków smaku pomarańczy. Chętnie sięgają po nią Panie.