Mate Green Organic BIO Despalada 400g, MG_org_des_400g promocja 2020

sprawdź dostępność w sklepie SklepKawa.pl

Parametry

Producent:Oranżada Robert Derlatka
Kategoria:Yerba Mate
Rodzaj sypana

Opis

Yerba Mate 400 g BIO Organic Mate Green

Skład:
Yerba mate green* (Ilex Paraguariensis)
* certyfikowany ekologiczny

Sposób przygotowania:
Umieścić bombillę w naczyniu, nasypać suszu od 1/3 do 2/3 pojemności naczynia, zalać susz wodą o temp. 75-85°C. Nie mieszać bombillą. Raz zaparzony susz można ponownie zalewać do 7 razy.

Zalecane warunki przechowywania:
Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej.

Informacja alergenna:
Może zawierać: sezam, gluten, E220, różnorodne orzechy

Kraj pochodzenia części: Brazylia
dokument: BIOJak ktoś lubi konkretne despalady to dla niego jest Yerba Mate Bio Green Organic 100% organiczna! Prosto po 2 -3 miesiącach od zbioru dostajemy najszczególniejszą z desplad pośród mate green, z brazylijskich plantacji naturalnych. Uprawiana i przechowywana bez żadnych zgubnych środków ochrony roślin i nawozów. Ma dwa dokumenty Agrobiotest i ECOCERT - 100% gwarancji. Mate green Organic to 95% spore liście i 5% to niewiele znaczące patyczki z serc liści. Premium Quality.

Magnez - życiodajny pierwiastek z yerba mate
Mate Green Organic to bomba z magnezem, tak niezbędnym nam Europejczykom mieszkającym na północy. Już jedna porcja 50 g przygotowana z 500 ml wody w temperaturze 75 st. C gwarantuje nam 65% dziennego zapotrzebowania na ten tak konieczny naszym sercom pierwiastek. Pozbawione pestycydów liście z nie wyjałowionej ziemi wraz z czystą wodą. To jedno z najlepszych postaci. Właśnie magnez z mate metabolizuje się naturalnie. Korzystny posiłek złożony z warzyw i owoców, a także tykwa z mate to całkiem dobre połączenie.

subtelny smak yerba mate green
Mate green w odróżnieniu do argentyńskich i paragwajskich mate rośnie w mniej nasłonecznionym środowisku. Dzięki czemu ma bardziej przyswajalny smak, mnie goryczy i łagodniejszy zapach. Trzeba tu wspomnieć iż moc mate mate jest połączona z wieloma czynnikami, stanem gleby, nasłonecznieniem/ ocienieniem, wysokością krzewu, czasem zbioru i końcową obróbką.

Czystość yerba mate green
Mate Green organika nie podlega w czasie produkcji radiacji, poziom azotanów i ciężkich metali jest zerowa. Trudno dziś w uprzemysłowionej produkcji rolnej znaleść takie produkty. Ciesz się Mate Green Organic i pozwól innym spróbować naparu danego poprzez Bogów Indianom Guarani. Ekologiczną mate warto serwować w restauracjach, hotelach i wszystkich innych miejscach, to właśnie w ten sposób dodajemy swoją cegiełkę do tworzenia zdrowego, spokojnego społeczeństwa.

Dlaczego my i dlaczego mate green? typowo dlatego, iż współpracujemy z najwyższej jakości produktem, pochodzącym z brazylijskiej plantacji. Nasz personel jest solidny, twórczy, pomocny i wiemy o yerba mate na prawdę dużo. Dlaczego yerba staje się tak lubiana i dlaczego powinieneś o tym wiedzieć? To się dzieje z kilku powodów. Po pierwsze, rośnie na świecie zainteresowanie naturalnymi produktami, które ulepszają kondycję psychiczną i fizyczną. Wśród nich Guarana, Acai, Goji, itp. To się wciąż rozwija i łączy się z tendencją do spożywania odżywczej żywności, kultury ciała i zdrowia.

w rezultacie widzimy to teraz wokół nas, na ulicach - jogging, w sklepach z ze zdrową żywnością, nowych barach i restauracjach z postępowymi i zdrowymi potrawami, w programach telewizyjnych. Najważniejsze co tutaj mamy: yerba mate mieści teobrominę, teofilinę, kofeinę i polifenole. Wszystkie te alkaloidy są dostarczane w naparze na raz w formie, którą nasz organizm jest w stanie przyswoić i łatwo metabolizować. Mamy wszystko to co pochodzi z kakao, zielonej herbaty i kawy, plus witaminę B1 i magnez, w jednym naparze. Dlatego ten produkt jest najkorzystniejszy na rynku yerba mate. Najważniejsze jest dla kupujących to, iż ta yerba mate gromadzi czyste ekologiczne liście w których są minerały i witaminy. Nie gromadzi patyczków i nie jest gorzka. Może być oferowana klientom, którzy chcą spróbować yerba mate, a ten towar nie zniechęci ich gorzkim smakiem i dziwnym wyglądem.

nieprzeciętna dla wszelkich inicjujących przygodę z yerba mate.

Mate Bio green gromadzi dużo mniej goryczy w stosunku do yerba mate argentyńskiej i paragwajskiej.