Laboratorium Mechaniki Maszyny Ciężkie - Clementoni DARMOWA DOSTAWA KIOSK RUCHU (8005125604654) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Laboratorium Mechaniki Maszyny Ciężkie - Clementoni DARMOWA DOSTAWA KIOSK RUCHU (8005125604654) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 139.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Laboratorium mechaniki 2Y33BK Oferta ważna tylko do 2019-12-18
139.99
5.10.15.
Laboratorium Mechaniki Maszyny Ciężkie
145.82
InBook.pl

Parametry

Producent:Clementoni
Kategoria:Zabawki kreatywne

Opis

Laboratorium Mechaniki Maszyny Ciężkie 60465 pakiet dzięki któremu dziecko może zagłębiać się w tajniki mechaniki i równocześnie bawić się nauką!

Bogaty pakiet naukowych poprowadzi dzieci w trakcie odkrywania zasad działania urządzeń ciężkich.

Klocki konstrukcyjne Clementoni Maszyny Ciężkie to najlepszy dobór dla niewiele znaczących inżynierów.

Ponad 450 części z których złożymy aż 5 sprzętów

Dzięki 450 elementom dzieci mogą tworzyć 5 obszernych modeli intensywnych z silnikiem elektrycznym, a także z 35 ergonomicznymi formami energiczności mogą dowiedzieć się wszelkiego na temat dźwigni i przekładni.

Instrukcja mieści wszystkie wskazówki konieczne do montażu modeli i uczy pierwszych koncepcji inżynierii, fizyki i mechaniki.

Dzięki stronie internetowej jest realne, by dowiedzieć się więcej o wszystkich częściach zestawu, z dodatkowymi opisami i animacji 3D.

budowa, koncepcja i produkcja są kompletnie Made in Italy.

Dzięki kompletowi dołączonym do zestawu dzieci dowiedzą się niezwykle dużo szczegółowych danych na temat historii lotnictwa, co w połączeniu z modelami które moga skonstruować daje niezwykle dużo zabawy.

Zabawka natchniona Metodologią STEM pomaga w rozwoju:

Zdolności manualnych

Pomysłowości

Kreatywności


Linia Technologic wykorzystuje metodologie STEM (Science Technology Engineering Mathematics), która zrodziła się w celu promowania Nauk Ścisłych, technice, Inżynierii i Matematyki.

przez eksperymenty dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności poszerzając wiedzę naukową i technologiczną.