Zabezpieczenie rowerowe z hartowanymi szeklami - 8 poziom bezpieczeństwa marki Yale promocja 2023

Cena105.14
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Biuromarket.com.pl

Parametry

Producent:Yale
Kategoria:Zabezpieczenia do roweru

Opis

Z drugiej strony znaczenie może mieć także rosnąca wartość paliwa i niska opłacalność dojazdów autem do pracy albo na studia. W końcu jeżdżenie rowerem ma również pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Wszystkie te powody przemawiają za wyciągnięciem z garażu swego roweru. Są jednak także argumenty temu przeciwne.

typowo zabezpieczenie roweru po dotarciu na miejsce. Strach przed złodziejami to główny powód rezygnacji z tego środka transportu. Jednak obawy te są zupełnie niepotrzebne, jeśli posiadasz zapięcie rowerowe YCL3/10/110/1. Ultra hartowane szekle, znamionujące się maksymalną niepodatnością na przecięcia, oraz specjalistyczny, dwupunktowy rygiel poprzeczny to nieprzeciętne zabezpieczenie pojazdu. Blokada rowerowa jest skuteczna przeciwko manipulacjom wytrychem, wierceniu, bumpingu czy ciągnięciu. Dzięki temu Twój rower jest kompletnie bezpieczny, co potwierdza atest Sold Secure Silver.

Dodatkowa pokrywa na klucze oraz zderzak broniący przed zadrapaniami gwarantują dużą żywotność tego zabezpieczenia. W komplecie otrzymasz dodatkowo trzy zwykłe klucze, a także jeden podświetlany, usprawniający otwarcie zamku po ciemku.