Zapalniczka fajkowa Zippo ® Red Pipe made in USA, zippored promocja 2023

Cena219.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mr.Bróg

Parametry

Producent:Zippo
Kategoria:Zapalniczki

Opis

Benzynowa zapalniczka do fajki, legendarnej marki Zippo®. Wkład tej zapalniczki fajkowej pozwala użytkownikowi skierować płomień bezpośrednio na tytoń w palenisku, ograniczając tym samym ryzyko nadpalenia rimu fajki. Ponadto zapalniczka ma system Windproof, dzięki czemu nie gaśnie na wietrze. Jest to zapalniczka fajkowa wytwarzana z myślą o specjalnych potrzebach fajczarzy. Każda zapalniczka Zippo w naszym sklepie jest nowa, nieużywana i wysyłana w oryginalnym, prezentowym pudełku. Zapalniczki mają dożywotnią gwarancję producenta* - "Zadziała, lub naprawimy ją za darmo - it works or we fix it free™". Ze względów bezpieczeństwa w transporcie, zapalniczki nie są napełnione benzyną. Wymiary: 57x39x13 mm.

* "Zapalniczki benzynowe Zippo posiadają wieczystą gwarancję producenta na działanie. Oznacza to, iż każda oryginalna zapalniczka jest naprawiana poprzez Zippo za darmo. Nie są wymagane ani karta gwarancyjna, ani paragon z kasy fiskalnej. Wystarczy jeśli oryginalny towar zostanie wysłany na następujący adres:

ZIPPO EUROPEAN REPAIR CLINIC
Groendahlscher Weg 87
D-46446 EMMERICH am Rhein
Germany
Należy pamiętać o podaniu adresu (ew. Jeszcze telefonu i adresu e-mail), na który ma być odesłana naprawiona zapalniczka. Zapalniczka zostanie odesłana na koszt serwisu, tak więc Klient ponosi jedynie koszty wysyłki. Sama naprawa, jak i użyte części, są bezpłatne. Zapalniczka zostanie odesłana w terminie około 8 tygodni od dnia jej nadania w Polsce.
Co nie podlega gwarancji:
- wygląd zapalniczki (zarysowania powierzchni, zmiana barwy), oraz elementy wykończenia (nadruki, emblematy),
- napełnianie benzyną i okresowa podmiana kamienia i knota należą do obowiązków użytkownika.
Wskazówki dotyczące wysyłki zapalniczek benzynowych do naprawy:
Wyjmij wkład z zapalniczki i pozostaw na okres dwóch-trzech dni, żeby benzyna w całości wywietrzała. Gdy wkład jest zupełnie suchy, umieść go ponownie w obudowie. Zapakuj zapalniczkę dokładnie w kopertę bąbelkową albo kartonowe pudełko. Jeśli wysyłasz kilka zapalniczek, zapakuj je razem. Do paczki włóż kartkę ze swoimi danymi: nazwisko, adres i numer telefonu. Opakuj dokładnie paczkę i wyślij przesyłką poleconą na podany adres." - Zippo Polska