Wmf Kawiarka tłokowa z filiżankami (0632469990) promocja 2020

Cena269.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Barokko.pl

Parametry

Producent:WMF
Kategoria:Zaparzacze i kawiarki
Pojemność 250 ml
Ilość filiżanek 2

Opis

właściwości artykułu:w pakiecie: kawiarka typu light brew i 2 filiżanki o obszerności 0,25 l,dzbanek z filtrem (wzór plastra miodu) z drobnymi oczkami – filtr przyspiesza cykl parzenia i chroni przed przedostawaniem się fusów do napoju, zalewać wodą o temperaturze 92°95°C,surowy design,pojemność dzbanka: 0,7 l,kawiarka i filiżanki nadają się do mycia w zmywarce.rozmiary: kawiarka: 22 x 10 cm (wys.

x śr.), filiżanki: 7 x 9 cm (wys. X śr.)Kolor: srebrny, przejrzystyMateriał: Cromargan®, tworzywo nienaturalne, szkło dmuchaneWMF to znany producent akcesoriów kuchennych wyróżniających się wyjątkowym designem, wyjątkowo wysoką jakością wykonania i funkcjonalnością.

Przemyślane projekty jednocześnie sztućców, noży, garnków jak i dekoracji przy precyzji wykonania potrafi oczarować i powoduje,producent WMF jest bezdyskusyjnie jednym z liderów na rynku. Znaczna gama oferowanych produktów pozwali każdemu znaleźć coś dla siebie olśniewając elegancją wykonania, łatwością stosowania i funkcjonalością.