WMF – Coffie Time Zaparzacz do kawy i 2 filiżanki promocja 2020

Cena215.2
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kuchnia Premium

Parametry

Producent:WMF
Kategoria:Zaparzacze i kawiarki

Opis

TYLKO DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!Zaparzacz do kawy rodzaju light brew Coffee Time z 2 filiżankami do kawy Coffee Time gratis. Wytworzona z dmuchanego szkła dwuwarstwowego, tworzywa nienaturalnego i stali chromowej Cromargan® są niepodatne na zadrapania i proste w pielęgnacji.

właściwości:- w pakiecie: kawiarka rodzaju light brew i 2 filiżanki o obszerności 0,25 l,- dzbanek z filtrem (wzór plastra miodu) z niewielkimi oczkami – filtr przyspiesza proces parzenia i broni przed przedostawaniem się fusów do napoju, zalewać wodą o temperaturze 92°-95°C,- ascetyczny design,- objętość dzbanka: 0,7 l,- kawiarka i filiżanki nadają się do mycia w zmywarce.

wymiary: kawiarka: 22 x 10 cm (wys. X śr.), filiżanki: 7 x 9 cm (wys. X śr.)Kolor: metaliczny, krystalicznyMateriał: Cromargan®, tworzywo nienaturalne, szkło dmuchane Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy WMF w Polsce.

nabywając w naszym sklepie posiadają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl