- tea time zaparzacz do herbaty z podgrzewaczem marki Wmf promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie Kuchnia Premium

Parametry

Producent:WMF
Kategoria:Zaparzacze i kawiarki

Opis

Pojemniki na żywność, noże, garnki, a także akcesoria i tekstylia. Kolekcja Good Grips producenta OXO to kuchenny zawrót głowy. Good Grips to dla sympatyków wygody, szybkiego i prostego gotowania wielka gratka.

seria wprowadzi do Twojej kuchni przyjemny powiew wiosny. Poczujesz go m.in. Dzięki warzywom i owocom pokrojonym w przypominające makaron nitki, świeżej sałacie przygotowanej przy pomocy wirówki i odżywczemu śniadaniu przechowanemu w pojemnym lunch boxie.

Pieczenie i gotowanie będzie przyjemniejsze dzięki ergonomicznym i niezbędnym szpatułom, łopatkom oraz łyżkom. Wygodne uchwyty, proste przewracanie, oraz nakładanie. Gotowanie i pieczenie z OXO jest nie tylko skuteczne oraz przyjemne.

Produkty OXO to wysokiej jakości materiały bez zgubnych dla zdrowia substancji. Cechy: - rozmiary: 6,3 x 22,2 cm - pojemność: 0,36 l - materiał: tritan, silikon marka OXO od blisko 30 lat oszałamia poręcznymi gadżetami i akcesoriami gospodarstwa domowego.

Produkty OXO dostępne są w 75 krajach. Amerykańska marka od 1990 roku idzie w parze ze stałym rozwojem i progresywnością. Bezustanne tworzenie artykułów komfortowych i ergonomicznych w użyciu zaowocowało zdobytymi przez OXO wieloma wyróżnieniami.

firma na swoim koncie ma ponad 150 międzynarodowych nagród. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem producenta OXO w Polsce. Nabywając w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego artykułu. Dziękujemy za zaufanie.

Nie musisz się dodatkowo martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń! tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl