Philips żarówki samochodowe vision h4, 12 v, 60/55 w (2 szt.) (8711500780287) promocja 2021

Cena33.48
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Castorama

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Żarówki halogenowe samochodowe
Rodzaj H4

Opis

Komfort i bezpieczeństwo prowadzenia samochodu dzięki jaśniejszym o 30% żarówkom halogenowym Philips®

Żarówki samochodowe Vision emitują o 30% więcej światła w porównaniu ze charakterystyczną żarówką, zapewniając doskonałą produktywność wiązki światła w bardzo konkurencyjnej cenie w stosunku do jakości oryginalnego wyposażenia. Dłuższy snop światła pozwala zobaczyć więcej i zareagować wcześniej na ewentualne niebezpieczeństwo na drodze.

Jazda testowa nocą z żarówką Philips® Vision


źródło: Philips

Żarówki Vision emitują dłuższe wiązki światła aniżeli żarówki typowe

Nasze rozwiązania oświetleniowe generują potężną i dokładną wiązkę światła o maksymalnej mocy. Proponujemy tylko najlepsze i najwydajniejsze rozwiązania oświetleniowe, ponieważ wiemy, iż nasze wysokiej jakości oświetlenie o może pewnego dnia ocalić komuś życie.

Bezpieczeństwo na drodze zależy przeważnie od widoczności Twojej i innych

Oświetlenie jest konieczne do bezpiecznego prowadzenia pojazdu, a zarazem stanowi podstawowy i jedyny element układu bezpieczeństwa, który naprawdę pomaga uniemożliwiać wypadkom. W celu uniemożliwiania wypadkom, producent Philips promuje intensywne bezpieczeństwo przez zapewnienie zwiększonej, ogólnej widoczności lepsze oświetlenie drogi.

Żarówki samochodowe firmy Philips są produkowane z wysokiej jakości szkła kwarcowego

Szkło kwarcowe niepodatne na działanie promieni UV jest wytrzymalsze niż szkło twarde i charakteryzuje się wysoką niepodatnością na wysokie temperatury i drgania, co eliminuje ryzyko eksplozji. Żarówki producenta Philips ze szkła kwarcowego (o temperaturze żarnika 2650ºC i temperaturze szkła 800ºC) są w stanie znieść obfite skoki temperatury. Możliwość uzyskania rozszerzonego ciśnienia w żarówce powoduje, iż szkło kwarcowe wytrzymałe na działanie promieni UV emituje mocniejsze światło.

Żarówki samochodowe marki Philips cechują się dużą wytrzymałością na wilgoć

wyłącznie żarówka wytwarzana ze szkła kwarcowego (o temperaturze żarnika 2650°C i temperaturze szkła 800°C) jest oporna na nagłe zmiany temperatury, które mogą wystąpić, jeśli kropla zimnej wody dotknie rozgrzanej żarówki, gdy samochód z uszkodzonym reflektorem przejedzie przez kałużę.

Żarówki samochodowe marki Philips mają wysoką oporność na działanie promieni UV

Opracowana przez markę Philips specjalna powłoka chroniąca przed promieniowaniem UV zabezpiecza przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych, dzięki czemu szkło kwarcowe nieprzeciętnie sprawdza się w nieprzystępnych warunkach drogowych i staje się stanowczo trwałe.

Zgodność z wysokimi standardami jakościowymi homologacji ECE

marka Philips generuje najkorzystniejsze w swojej klasie produkty na rynku producentów oryginalnego wyposażenia, a także na rynku posprzedażnym. Nasze produkty są wytworzone z materiałów o wysokiej jakości i testowane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi specyfikacjami, by maksymalnie zwiększyć poziom bezpieczeństwa i wygody naszych kupujących. Wszystkie produkty z naszej oferty są skrupulatnie testowane, kontrolowane i certyfikowane (ISO 9001, ISO 14001 i QSO 9000) zgodnie z najwyższymi kryteriami norm ECE. Mówiąc niedługo, jest to jakość, której możesz zaufać.

Nie jesteś pewien jaka żarówka nadaje się do Twojego auta? Przejdź na stronę Philips® i sprawdź!

Specyfikacja