Żarówka samochodowa Philips VISION 12258PRB1 H1 oP14,5s/55W/12V, 47516930 promocja 2024

Cena17.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Bricomarche

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Żarówki halogenowe samochodowe
Rodzaj H1

Opis

Informacja ogólna
widoczność w porównaniu ze typową żarówką, oferując idealną skuteczność wiązki światła w szczególnie konkurencyjnej cenie w stosunku do jakości oryginalnego wyposażenia, co pozwala zwiększyć bezpieczeństwo i wygodę.
właściwości
  • typ lampy: H1
  • Napięcie [V]: 12
  • Moc znamionowa [W]: 55
  • rodzaj gniazda: P14,5s
  • wariant połączenia: opakowanie konturowe
Opis
Żarówki Vision emitują dłuższe wiązki światła aniżeli żarówki typowe

Nasze rozwiązania oświetleniowe generują potężną i staranną wiązkę światła o maksymalnej mocy. Oferujemy wyłącznie najkorzystniejsze i najwydajniejsze rozwiązania oświetleniowe, ponieważ wiemy, iż nasze wysokiej jakości oświetlenie o może pewnego dnia ocalić komuś życie.


Specyfikacja technologiczna


właściwości światła

Lumeny
1690 +5% -7% lm


informacje o zapakowanym produkcie

ilość w opakowaniu
1
Waga brutto na sztukę
10,66 g
Wysokość
8,5 cm
Długość
2,5 cm
Waga netto na sztukę
6,255 g
Szerokość
2,5 cm

Charakterystyka elektryczna

Napięcie
12 V
Moc
55 W

Czas eksploatacji

solidność
400 godz.


Opis towaru

wariant
H1
użycie
Światła drogowe
Przednie światła przeciwmgielne
Światła krótkie
Oznaczenie
H1 Vision
Homologacja ECE
TAK
linia
Vision
technologia
Halogen
Podstawa
P14,5s

informacje marketingowe

Spodziewane mocne strony
Więcej światła
Najważniejsza cecha produktu
Do 30% pokaźniejsza widoczność
żarówki

Żarówki do samochodów, motocykli i ciężarówek wytwarzane są w kilku charakterystycznych rodzajach, wśród których wyróżnia się żarówki do reflektorów, kierunkowskazów i świateł hamowania. Wszystkie typy żarówek spełniają kryteria międzynarodowych i krajowych przepisów, regulujących rodzaje używanych lamp. Wszystkie inne użycia oświetlenia samochodowego, na przykład oświetlenie wewnętrzne i lampy pomocnicze, mogą nie być prawnie dostosowywane, lecz powszechne typy żarówek są wykorzystywane przez wielu producentów aut.

O marce PHILIPS ZAROWKI

Założona w 1891 roku w holenderskim mieście Eindhoven fabryka lamp żarowych niemal od początku działalności odnosiła sukcesy – popyt na jej produkty sprawił, iż już w 1910 roku ilość pracowników wzrosła do 2000, a cztery lata później otwarto laboratorium badawcze, żeby jeszcze bardziej ulepszać wyroby. Dbałość o utrzymanie wysokiej jakości wykonania i oraz inwestycje w prekursorskie technologie sprawiły,marka, nazwana przez założycieli Philips, jest obecnie jednym ze światowych liderów w wielu dziedzinach. Wyroby tej marki cieszą się zaufaniem w świecie medycyny oraz na rynku elektroniki konsumenckiej; żarówki i lampy ksenonowe marki Philips są jeszcze częścią pierwszego wyposażenia wielu modeli pojazdów wyprodukowanych przez czołowe światowe koncerny motoryzacyjne. Aktualnie produkty stworzone w licznych zakładach w 13 krajach sprzedawane są prawie na całym świecie, a roczne przychody firmy przekraczają 25 miliardów euro. Wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu lamp żarowych i jarzeniowych przekłada się na zasobność asortymentu producenta Philips asygnowanego na rynek motoryzacyjny – w ofercie znajdują się wszystkie typy żarówek samochodowych, przystępne w pięciu rodzajach o różnorodnej barwie i intensywności światła, i oświetlenie do jazdy dziennej w technice LED. Wyprodukowane ze szkła kwarcowego bańki żarówek tej producenta cechują się istotną przezroczystością i podwyższoną trwałością.