Philips Żarówka samochodowa vision 12972prb1 h7 px26d/55w/12v promocja 2021

Cena33.48
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Castorama

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Żarówki halogenowe samochodowe
Rodzaj H7

Opis

Informacja ogólna
widoczność w porównaniu ze typową żarówką, proponując znakomitą produktywność wiązki światła w szczególnie konkurencyjnej cenie w stosunku do jakości oryginalnego wyposażenia, co pozwala zwiększyć bezpieczeństwo i wygodę.
atrybuty
  • rodzaj lampy: H7
  • Napięcie [V]: 12
  • Moc znamionowa [W]: 55
  • rodzaj gniazda: PX26d
  • wariant połączenia: opakowanie konturowe
Opis
Halogenowe żarówki samochodowe H7 marki Philips z ulepszonej linii Vision, dedykowane do świateł drogowych i mijania. Produkują o 30% więcej światła charakterystyczne żarówki halogenowe przystępne na rynku. Emitowana wiązka jest choćby o 10m dłuższa, dzięki temu kierowca widzi lepiej i jest widziany poprzez pozostałych uczestników ruchu. Właściwe oświetlenie to podstawa bezpiecznej i wygodnej jazdy. Produkty Philips oferują jakość pierwszego montażu w dostępnej cenie i są na ogół wybierane przez producentów pojazdów na świecie. Zaleca się za każdym razem wymieniać obie żarówki jednocześnie.

wariant H7
producent Philips
EAN 8711500406071
Kod artykułu PH-12972PRB1
Opakowanie 1szt.
Moc [W] 55W
Napięcie [V] 12V
rodzaj opakowania B1
kolekcja 12V Car lighting
Trzonek PX26d
wariant H7
żarówki

Żarówki do samochodów, motocykli i ciężarówek tworzone są w kilku standardowych rodzajach, wśród których uwydatnia się żarówki do reflektorów, kierunkowskazów, a także świateł hamowania. Wszystkie typy żarówek spełniają wymagania międzynarodowych i krajowych przepisów, regulujących rodzaje stosowanych lamp. Wszystkie inne zastosowania oświetlenia samochodowego, na przykład oświetlenie wewnętrzne i lampy pomocnicze, mogą nie być prawnie regulowane, lecz powszechne typy żarówek są używane poprzez wielu producentów aut.

O marce PHILIPS ZAROWKI

Założona w 1891 roku w holenderskim mieście Eindhoven fabryka lamp żarowych niemal od początku działalności odnosiła sukcesy – popyt na jej produkty sprawił, iż już w 1910 roku liczba pracowników wzrosła do 2000, a cztery lata później otwarto laboratorium badawcze, by jeszcze bardziej ulepszać wyroby. Dbałość o utrzymanie wysokiej jakości wykonania i i inwestycje w pionierskie technologie sprawiły,marka, nazwana przez założycieli Philips, jest aktualnie jednym ze światowych liderów w wielu dziedzinach. Wyroby tej producenta cieszą się zaufaniem w świecie medycyny oraz na rynku elektroniki konsumenckiej; żarówki i lampy ksenonowe firmy Philips są także częścią pierwszego wyposażenia wielu modeli pojazdów stworzonych przez czołowe światowe koncerny motoryzacyjne. Aktualnie produkty wyprodukowane w licznych zakładach w 13 krajach sprzedawane są prawie na całym świecie, a roczne przychody producenta przekraczają 25 miliardów euro. Wieloletnie doświadczenie w produkcji lamp żarowych i jarzeniowych przekłada się na dostatek asortymentu marki Philips asygnowanego na rynek motoryzacyjny – w ofercie znajdują się wszystkie typy żarówek samochodowych, dostępne w pięciu rodzajach o różnorodnej barwie i intensywności światła, i oświetlenie do jazdy dziennej w technice LED. Wykonane ze szkła kwarcowego bańki żarówek tej marki znamionują się widoczną krystalicznością i podwyższoną trwałością.