Philips Żarówka led 6w (40w) e14 b35 470lm 2700k (8718291762386) promocja 2020

sprawdź dostępność w sklepie hurtelektryczny.pl

Parametry

Producent:PHILIPS
Kategoria:Żarówki LED
Gwint E14
Moc 6 W
Temperatura barwowa ciepła
Strumień świetlny 470 lm

Opis

PHILIPS - Żarówka LED CorePro Candle

5,5W (=40W); 470lm; 2700K-ciepła biała; E14


Chcielibyśmy zaprezentować Państwu bezawaryjną żarówkę LEDową CorePro Candle.

Holenderska producent - PHILIPS - to czołowa producent branży oświetleniowej. Nie jest to nieprzewidzianką, ponieważ dysponuje on wysokiej jakości linią produkcyjną. Pozwala to na dostarczenie porządnego towaru zachowując przy tym akceptowalną cenę. Kupujący którzy raz wybrali produkty PHILIPSa niezmiennie do nich wracają.

W czasach kiedy ochrona środowiska jest tematem wyjątkowo ważnym niemała ilość konsumentów decyduje się na rewizję swojego oświetlenia, czy to mówiąc o użyciach prywatnych, czy przemysłowych. Rozwiązania z wdrożoną technologią LED chronią środowisko przez zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych do atmosfery. Wedle wielu niezależnych źródeł wymianę źródeł światła na LEDowe jest pierwszym krokiem na drodze do bycia naturalnym.

Być może ekologia niespecjalnie jest dla Ciebie impulsem do zmian, lecz oszczędności to inna sprawa, prawda? Wszystkie źródła, których działanie zapewniają diody LED dbają portfel użytkownika poprzez znaczne obniżenie rachunku wynikającego z poboru prądu. W zależności od stosowanych do tej pory rozwiązań oszczędność sięgnąć może aż 60%(!) - niebanalne biorąc pod uwagę jak drobnej zmiany to od nas wymaga.

Skracając - towar, który łączy w sobie dwa podstawowe aspekty w jednym towarze ochoczo wybieranym poprzez konsumentów, więc nie może być błędnym wyborem! Nie szukaj dłużej i już dzisiaj wybierz wynik rzetelnej pracy specjalistów branży oświetleniowej.