Zasilacz Qoltec 50071.90W do notebooka Asus (19 V; 4,74 A; 90W; 5.5 mm x 2.5 mm). Wysyłamy w 24h!!! promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Zasilacz Qoltec 50071.90W do notebooka Asus (19 V; 4,74 A; 90W; 5.5 mm x 2.5 mm). Wysyłamy w 24h!!! oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 66.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Zasilacz do laptopa QOLTEC 50071 90W
66.90
ELECTRO.pl
Qoltec Zasilacz do Asus 19V | 90W | 4.74A | 5.5*2.5
67.00
Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Qoltec
Kategoria:Zasilacze do laptopów
Przeznaczenie Asus
Moc 90 W
Napięcie 19 V
Prąd 4.74 A

Opis

Rozwiązanie dedykowane dla Ciebie

bezawaryjność ma dla Ciebie kluczowe znaczenie? Wybierz zasilacz sieciowy Qoltec dedykowany do laptopów firmy Asus. Świetnie stanie na wysokości zadania w domu albo w biurze, jako zasilacz główny albo dodatkowy. Został tworzony z materiałów najwyższej jakości, a zastosowane w nim technologie pozwolą na niskie zużycie energii i wysoką wydajność. W zestawie wynajdziesz zasilacz wraz z rzepem do porządkowania kabla, dzięki któremu dostosujesz długość przewodu do swych potrzeb.

Bezpieczne zasilanie w uniwersalnym wydaniu

Zainwestuj w bezpieczeństwo ono nigdy nie traci na wartości. Wykonanie z tworzyw najwyższej jakości czyni zasilacz marki Qoltec przedmiotem wartym Twojej uwagi. Zapewni on oczekiwaną stabilność pracy dzięki specjalnym zabezpieczeniom:
- przeciw przepięciom: chroni przed zbyt niskim lub zbyt wysokim napięciem,
- przeciw przeciążeniom: broni przed przeciążeniem linii zasilającej,
- przeciw zwarciom: broni przed zwarciami w obwodzie zasilającym,
- cieplne: broni przed uszkodzeniami spowodowanymi poprzez przegrzanie.

przypasowanie zasilacza podajemy pomocną dłoń

dopasowanie optymalnego zasilacza
do posiadanego modelu notebooka jest bardzo ważne. Przymusową przerwę w działaniu skrócisz do minimum stosując tych kilka prostych zasad:
Podstawowe atrybuty odczytasz z etykiety znajdującej się na spodzie laptopa, będą to: MOC (W), NAPIĘCIE (V), NATĘŻENIE (A). Poniższe punkty rozwieją wszelkie wątpliwości, które mogą się pojawić przy dokonywaniu wyboru sprzętu:
1. MOC (W) ilość ta oznacza minimalną wartość jaką powinien posiadać nowy zasilacz. Nic nie stoi na przeszkodzie,wykorzystać towar o wyższej mocy. Dzięki czemu będzie on mniej obciążony, a w związku z tym mniej się będzie nagrzewał.
2. NATĘŻENIE (A) tu tak jak w sytuacji MOCY wartość na nowym zasilaczu może być równa albo wyższa od przekazanej na etykiecie znamionowej notebooka.
3. NAPIĘCIE (V) ilość przy tym parametrze jest bardziej restrykcyjnie wymagana. Dopuszcza się jedynie wahanie +/- 0,5V.
Ostatnią i równie widoczną kwestią jest WTYCZKA. Bez niej ani rusz! Tutaj nie ma żadnych odstępstw, niezbędne jest, aby była identyczna z oryginałem. Podany rozmiar oznacza średnicę zewnętrzną, a także średnicę wewnętrzną bolca. Jeżeli porównanie na podstawie przedstawionego zdjęcia nie starczy, potrzebny będzie pomiar, który ostatecznie upewni Cię w Twoim wyborze.EAN: 5901878500713
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 50071.90W
Przeznaczenie: sieciowy
Napięcie wyjściowe: 19 V
Prąd wyjściowy (maks.): 4.74 A
Wtyczka: 5,5 - 2,5 mm
W opakowaniu: 1 x Zasilacz sieciowy 1 x przewód zasilający 1 x Rzep do porządkowania kabla 1 x Karta gwarancyjna
wymiary: (G/D x Sz x W): 132 x 57 x 32 mm
Waga: 284 g
Pozostałe właściwości: Zabezpieczenia: Przeciwprzepięciowe Przeciwprzeciążeniowe Przeciwzwarciowe cieplne