Inspire Zasłona gotowa blueberry 140 x 260 cm promocja 2020

jest dostępny w sklepie Leroy Merlin

Parametry

Producent:INSPIRE
Kategoria:Zasłony
Sposób zawieszenia na kółkach

Opis

Prosta gładka w jednolitym odcieniu zasłona BLUEBERRY w rozmiarze 140 x 260 cm pozwoli Ci stworzyć prostą,efektowną dekorację okna. Intensywny niebieski wręcz turkusowy kolor pozwoli stworzyć relaksującą przestrzeń, genialną do wypoczynku.

Takikorzystnie komponuje się z bielą i szarością - wprowadzi powiew świeżości do wnętrza. Górna część zasłony została doszlifowana kółkami, które pozwolą nam uzyskać regularne, genialne fale. Zasłonę z przelotkami możemy zawiesić na karniszu i warto tutaj zwrócić uwagę, żeby jego wsporniki były otwarte.

Możemy ją prać w pralce w temperaturze 30 °C, a następnie prasujemy żelazkiem ustawionym na niską temperaturę 110 °C. Chcąc sobie ułatwić to zadanie, najlepiej jest prasować zwilżoną zasłonę. Produkt został wytwarzany z wytrzymałej dzianiny poliestrowej, która nawet po wielokrotnym praniu zachowuje swój pierwotny kolor.

Zasłona jest półzaciemniająca, a więc częściowo wpuszcza światło do wnętrza. Jest to wystarczająca ochrona przed nadmiernym światłem słonecznym, jeżeli nie zależy nam na całkowitym zaciemnieniu. Nadzwyczajna ochrona prywatności.

Zapraszamy do zakupów!