Detoks dla mężczyzn / soki coldpress / dostawa w 24h / detoks sokowy / dieta sokowa marki Sportfood promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Detoks dla mężczyzn / soki coldpress / dostawa w 24h / detoks sokowy / dieta sokowa marki Sportfood oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 39.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-87%
Zestaw zup wegańskich (5 szt.) / SOKI COLDPRESS / DOSTAWA W 24h / DETOKS SOKOWY / DIETA SOKOWA
39.00
SPORTFOOD Soki
-87%
Zestaw gotowych zup wegańskich (5 SZT.) / NIEPASTERYZOWANE
39.00
Sportfood.pl
Dieta sokowa 3-dniowa Mężczyzna / NIEPASTERYZOWANE
299.00
Sportfood.pl
Dieta 3-dniowa Mężczyzna / SOKI COLDPRESS / DOSTAWA W 24h / DETOKS SOKOWY / DIETA SOKOWA
299.00
SPORTFOOD Soki

Parametry

Producent:SPORTFOOD
Kategoria:Zdrowa żywność

Opis

Dieta dla panów – 3-dniowy komplet soków dla genialnej formy

Jesteś facetem i szukasz korzystnej diety, która prędko przyniesie pierwsze rezultaty - pomoże oczyścić organizm z toksyn? sprawdź 3-DNIOWĄ DIETĘ dla panów SPORTFOOD. W jej składzie wynajdziesz zestaw pysznych soków, które nie tylko pobudzają, ale też zwalczają stres i dodają naturalnej energii pochodzącej z warzyw i owoców.

3-dniowa dieta po męsku

Jak osiągnąć te wszystkie korzyści? starczy wypróbować 3-DNIOWĄ DIETĘ sokową SPORTFOOD, która składa się z soków skomponowanych tak, żeby działać ochronnie na serce i układ krwionośny (a z tym panowie mają problem), odżywiać organizm, pomagać zwalczyć objawy stresu i przemęczenia, a choćby ulepszać uśmiech dzięki podkreśleniu bieli zębów.

W sokach SPORTFOOD znajduje się bogactwo elementów, które pomagają rozwiązać mnóstwo na ogół męskich problemów. Jak pokazują badania, to typowo mężczyźni borykają się z problemem otyłości. Soki z 3-DNIOWEJ DIETY są sycące,jednocześnie zawierają niewiele kalorii. Gwarantują porządną porcję energii.

Sokowe remedium na problemy mężczyzn

Od dawna wiadomo, iż to mężczyźni częściej cierpią z powodu chorób serca i układu krążenia. Są bardziej niżeli kobiety podatni na stres, a jego oddziaływanie konkretnie odbija się na ich zdrowiu. 3-DNIOWA DIETA dla panów została skomponowana tak, by działać i na ten problem. Banan, jabłko czy truskawka to owoce znane z dobroczynnego wpływu na serce i cały układ krwionośny. Banany, dzięki wysokiej zawartości potasu, pomagają łagodzić stres. Truskawki ograniczają poziom cholesterolu i regulują ciśnienie, a jabłka chronią przed zawałami i udarami.

3-DNIOWA DIETA dla mężczyzn to sześć pysznych soków oraz kombucza każdego dnia, skomponowanych z najwyższej jakości, 100% naturalnych części. Dostarczają one cennych mikro i makroelementów, dzięki którym już w niedługim czasie zauważysz przypływ energii i poczujesz się zrelaksowany.

Wszystkie soki SPORTFOOD są tłoczone na zimno, wykonane bez konserwantów i bez pasteryzacji. Należy pić je w kolejności wyszczególnionej w instrukcji i przechowywać w lodówce. Wstrząśnij przed otwarciem i wypij przed terminem przydatności.

Jeden dzień diety odpowiada wartości energetycznej - ok. 1500 kcal.

Po otrzymaniu zamówienia, bezzwłocznie włóż soki do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. Dietę należy rozpocząć następnego dnia od dostawy.

Dlaczego SPORTFOOD

U nas każda dieta i każdy dzień diety to inny komplet soków - dzięki temu masz pewność, iż dostarczasz swojemu organizmowi przeróżne substancje odżywcze, takie jak witaminy i minerały.

Koszt dostawy

Soki wysyłane są profesjonalnymi firmami kurierskimi, które mają doświadczenie w przewożeniu żywności, a także odpowiednią flotę transportową wyposażoną w chłodnie. Termoizolacyjne opakowanie wielokrotnego wykorzystywania (styrobox o ściankach grubości 3 cm), wkłady chłodzące wielokrotnego , a także najkorzystniejsza producent kurierska to gwarancja dostarczenia produktów w optymalnej temperaturze.