Dieta oczyszczająca 3 dniowa Coldpress / Detoks sokowy promocja 2020

Cena159.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie NUJA.pl

Parametry

Producent:NUJA
Kategoria:Zdrowa żywność

Opis

Dieta oczyszczająca 3 dniowa (5/6) to znakomity dobór dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z detoksem sokowym. Przez 3 dni spożywasz adekwatnie dostosowane soki owocowo - warzywne. Kolejność jest ściśle narzucona przez naszego dietetyka.

5/6 oznacza, że na 6 planowanych posiłków, przygotowanie jednego jest w Twoich rękach. W komplecie otrzymasz przepisy na sałatki, które skomponowali uznani dietetycy. Pamiętaj, po otrzymaniu zamówienia, błyskawicznie włóż soki do lodówki, a także zapoznaj się z instrukcją.

Dietę rozpocznij w kolejnym dniu. Podczas kuracji zalecamy rezygnację z jedzenia. Komplet 5 soków NUJA to 827 kcal na dzień, samodzielnie przygotowana sałatka to około 400 kcal. W trakcie kuracji, możesz pić herbatę i kawę.

Jednak efekty diety będą lepsze, jeśli do kuracji NUJA będziesz spożywać tylko wodę. Skład: ♥ Moja Miłość: malina, truskawka, jabłko, świeża mięta, ♥ Moja Rozkosz: pomarańcza, burak, jabłko, imbir, ♥ Moje Szczęście: jabłko, imbir, kurkuma, cytryna, sól himalajska, ♥ Moje Piękno: kolendra, cytryna, jabłko, młody jęczmień, ♥ Moja Młodość: jarmuż, chlorella, cytryna, jabłko.

dodatkowo, na naszym blogu przeczytasz o:♥ zaleceniach jak przygotować się do diety,♥ ćwiczeniach i zaleceniach podczas kuracji,♥ przepisach jak odżywiać się po diecie. Już jutro jest Twój wielki dzień.

Trzymamy za Ciebie kciuki! <3