Dary natury - inne bio Nasiona rzodkiewki bio na kiełki 30 g -dary natury (5902768527254) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Dary natury - inne bio Nasiona rzodkiewki bio na kiełki 30 g -dary natury (5902768527254) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 6.19 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Nasiona na kiełki - Rzodkiewka 30g - Dary Natury
6.19
Delikatesy z Natury
Nasiona rzodkiewki BIO na kiełki 30g Dary Natury
6.74
Świat Miodów
Nasiona rzodkiewki BIO na kiełki 30g Dary Natury
6.74
BioMaluch.pl
NASIONA RZODKIEWKI BIO NA KIEŁKI 30 g - DARY NATURY
7.29
biogo.pl - tylko natura

Parametry

Producent:DARY NATURY - inne BIO
Kategoria:Zdrowa żywność

Opis

Kiełki należą do jednych z najzdrowszych pożywień na świecie. Przy czym są bogate w z łatwością przyswajalne komponenty odżywcze. Zawierają m.in skoncentrowane ilości witamin, związków mineralnych, białka. Kiełki rzodkiewki są na dodatek korzystnym źródłem jodu, potasu, a także magnezu, a także wzmacniają niepodatność. Aby wzbogacić zdrową dietę, można śmiało dodawać kiełki do kanapek, twarożku czy jajek.

Sposób przygotowania: Należy zabrać płaski talerz a następnie wyłożyć go gazą albo innym materiałem chłonącym wodę. Następnie sypiemy niepokaźna warstwę nasion i podlewamy letnią, najlepiej przegotowaną wodą. Wodę należy cały czas uzupełniać żeby gaza była mokra. Naczynie z nasionami umieszczamy w ciepłym i ciemnym miejscu. Kiełki powinny się ukazać po 2-4 dniach, w zależności od gatunku kiełkującej rośliny, przykładowo przy nasionach grubych np. Dynia, kiełki ścinamy przed spożyciem, a nasiona niewielkie używamy w całości.
składniki:

rzodkiew nasiona na kiełki*
*towar rolnictwa naturalnego.
Kraj pochodzenia: Polska.
Przechowywać w suchym miejscu.

O firmie Dary Natury:

Dary Natury to producent specjalizująca się w wytwarzaniu i dystrybucji zdrowej żywności. Tereny leśne, z których pozyskiwane są minimalistycznce zielarskie producenta, pozostały objęte atestem ekologicznym. Badania chemiczne potwierdzają, że jest to jeden z najczystszych zakątków kraju i nie stwierdza się tu występowania zanieczyszczeń środowiska. Co ważne, w trakcie zbiorów zachowywane są szczególne zasady ochrony środowiska, a zioła zbierane są w najbardziej trafnych dla poszczególnych gatunków okresach. Przy tworzeniu towarów, Dary Natury korzystają z tradycyjnych metod i mądrości poprzednich pokoleń. Producent zajmuje się także propagowaniem wiedzy zielarskiej.