Ekodetoks od stóp do głów, Zbigniew T Nowak promocja 2021

Cena43.55
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Nowak Zbigniew T.
Kategoria:Zdrowie, medycyna, uroda
ISBN 9788365758187
Oprawa twarda
Autor Zbigniew T Nowak
Wydawnictwo AA
Ilość stron 256
Rok wydania 2019

Opis

Ekodetoks od stóp do głów" to obowiązkowa lektura dla szukających zdrowia!

Żyjemy w świecie przepełnionym chemią. Każdego dnia człowiek może posiadać styczność choćby z 10 000 najróżniejszych związków chemicznych. Są wśród nich także niebezpieczne toksyny, które prowadzą do groźnych chorób, zbyt prędkiego starzenia się i skracają życie. By tego uniknąć, musimy podejmować regularne kuracje odtruwające organizm z zastosowaniem wybranych produktów typu eko: ziół, owoców i warzyw.

nieprzeciętnie pomoże nam w tym ten kompetentny poradnik!

Z tego nadzwyczajnego poradnika dowiemy się m.in. Skąd się biorą toksyny w organizmie, jak rozpoznać objawy zatrucia, jakie są korzyści dla zdrowia po kuracji odtruwającej organizm, jaką kurację wybrać dla siebie i kiedy najlepiej ją przeprowadzić i jak oczyścić organizm z toksyn pochodzących ze smogu. Uzyskamy ponadto szereg oryginalnych, szczegółowych porad, których zastosowanie może nam zapewnić zdrowie na długie lata.

W poradniku m.in.: detoksykacja po dniu pełnym stresu, sprawny sposób na usunięcie aluminium z organizmu, oczyszczanie organizmu z kwasu moczowego, odbudowywanie przyjaznej flory bakteryjnej w jelitach, produktywne kuracje likwidujące zaparcia, odtruwanie wątroby i trzustki, sprawdzone sposoby na pasożyty jelitowe, oczyszczanie żołądka, jelit, nerek, dróg moczowych i pęcherza, program odtruwania mózgu, usuwanie z mięśnia sercowego szkodliwych metabolitów, propozycje oczyszczania organizmu dla palaczy, kuracja dla ludzi pracujących w krzywdzących warunkach i narażonych na smog.

Dzięki tej książce poznamy dobroczynne działanie naturalnych, ekologicznych darów przyrody na wydajny detoks, takich jak jarmuż, mniszek lekarski, pokrzywa, ostropest plamisty, karczoch, kurkuma, borówka czernica (czarna jagoda), topinambur, czosnek niedźwiedzi, burak czerwony, ostrożeń warzywny, wiśnie, żurawina, brzoza i mnóstwo innych. Odszukamy w niej w dodatku sprawdzone receptury na domowe specyfiki i dania przygotowane w oparciu o te bezcenne skarby natury.