Mniszek lekarski w walce z nowotworami! (2019) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Mniszek lekarski w walce z nowotworami! (2019) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 22.89 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Mniszek lekarski w walce z nowotworami. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!
22.89
bookbook.pl
Mniszek lekarski w walce z nowotworami - Nowak Zbigniew T.
23.46
InBook.pl
Mniszek lekarski w walce z nowotworami
24.90
Księgarnia Katolicka Fundacji Lux Veritatis

Parametry

Producent:Nowak Zbigniew T.
Kategoria:Zdrowie, medycyna, uroda
ISBN 9788365758156
Oprawa twarda
Autor Zbigniew T Nowak
Wydawnictwo Aromat Słowa
Ilość stron 164
Rok wydania 2019

Opis

w trakcie gdy uczeni na całym świecie dosłownie w pocie czoła poszukują sprawnych leków na nowotwory, pomocną dłoń podaje nam apteka przyrody. Jednym z jej skarbów jest dobrze nam znany mniszek lekarski.

W ostatnim czasie opublikowano dziesiątki wiarygodnych doniesień naukowych, z których wynika, że daje on wielką nadzieję dla ludzi zmagających się z nowotworami. Zalet mniszka jest jednak dużo więcej. To roślina o doskonałej sile przywracania człowiekowi zdrowia!

Dlatego właśnie powstała ta książka. Wynajdziemy w niej mnóstwo porad, jak przy pomocy mniszka zwalczać m.in. Nowotwory, cukrzycę rodzaju 2, otyłość, niestrawność, choroby wątroby i dróg żółciowych (np. Kamicę żółciową), zaparcia, anemię, osłabienie organizmu wskutek długofalowych chorób, przeziębienie, trądzik itd.

Poradnik ten gromadzi dużo receptur na tanie domowe specyfiki z tej rośliny (także wspomagające organizm w walce z nowotworami i zalecane po chemio- i radioterapii). Książka ta dostarcza także rzetelnej wiedzy, jak stosować mniszek w kuchni i kosmetyce.