Mniszek lekarski w walce z nowotworami! (2019) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Mniszek lekarski w walce z nowotworami! (2019) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 24.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
Mniszek lekarski w walce z nowotworami
24.90
Księgarnia Katolicka Fundacji Lux Veritatis
Mniszek lekarski w walce z nowotworami!
26.91
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Nowak Zbigniew T.
Kategoria:Zdrowie, medycyna, uroda
ISBN 9788365758156
Oprawa twarda
Autor Zbigniew T Nowak
Wydawnictwo Aromat Słowa
Ilość stron 164
Rok wydania 2019

Opis

w trakcie gdy uczeni na całym świecie dosłownie w pocie czoła poszukują sprawnych leków na nowotwory, pomocną dłoń podaje nam apteka przyrody. Jednym z jej skarbów jest dobrze nam znany mniszek lekarski.

W ostatnim czasie opublikowano dziesiątki wiarygodnych doniesień naukowych, z których wynika, że daje on wielką nadzieję dla ludzi zmagających się z nowotworami. Zalet mniszka jest jednak dużo więcej. To roślina o doskonałej sile przywracania człowiekowi zdrowia!

Dlatego właśnie powstała ta książka. Wynajdziemy w niej mnóstwo porad, jak przy pomocy mniszka zwalczać m.in. Nowotwory, cukrzycę rodzaju 2, otyłość, niestrawność, choroby wątroby i dróg żółciowych (np. Kamicę żółciową), zaparcia, anemię, osłabienie organizmu wskutek długofalowych chorób, przeziębienie, trądzik itd.

Poradnik ten gromadzi dużo receptur na tanie domowe specyfiki z tej rośliny (także wspomagające organizm w walce z nowotworami i zalecane po chemio- i radioterapii). Książka ta dostarcza także rzetelnej wiedzy, jak stosować mniszek w kuchni i kosmetyce.