Ostre zespoły wieńcowe A Companion to Braunwald's Heart Disease Tom 1, Elsevier Urban & Partner promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Ostre zespoły wieńcowe A Companion to Braunwald's Heart Disease Tom 1, Elsevier Urban & Partner oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 25.56 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-78%
Ostre zespoły wieńcowe A Companion to Braunwald's Heart Disease Tom 1
25.56
LiberMed - księgarnia medyczna i weterynaryjna
Ostre zespoły wieńcowe A Companion to Braunwald's Heart Disease Tom 1 - Pierre Theroux
27.91
InBook.pl
Ostre zespoły wieńcowe. Tom 1
29.00
TaniaKsiazka.pl
Ostre zespoły wieńcowe. A Companion to Braunwald's Heart Disease Tom 1
118.44
Netaro

Parametry

Producent:Elsevier Urban & Partner
Kategoria:Zdrowie, medycyna, uroda
ISBN 9788376098036
Oprawa twarda
Autor P. Théroux
Wydawnictwo Elsevier Urban & Partner
Ilość stron 196
Rok wydania 2014

Opis

świetna publikacja kompletnie poświęcona ostrym zespołom wieńcowym, której autorami są najwybitniejsi eksperci ze Stanów Zjednoczonych, Kanady i Europy. Książka ukazuje nowoczesną i aktualną wiedzę opartą na zasadach EBM. Publikacja podzielona została na pięć głównych części, w których szczegółowo omówiono zagadnienia z zakresu epidemiologii, patogenezy, rozpoznania i stratyfikacji ryzyka jak także innowacyjnania w ostrych zespołach wieńcowych i rozwoju postępowych oddziałów kardiologicznych. Książka skierowana jest z reguły do kardiologów i lekarzy innych specjalności, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę na temat ostrych zespołów wieńcowych.

W Tomie 1:

Epidemiologia
Patogeneza
Rozpoznanie i stratyfikacja

Cześć I poświęcona jest epidemiologii; uwzględniono w niej najistotniej aktualne informacje z rejestrów, m. In. INTERHEART, REACH, Euro Heart Survey. Patogeneza to część II, poświęcona kierunkom rozwoju innowacyjnych oddziałów kardiologicznych, uwzględniająca mechanizmy molekularne, immunologiczne oraz farmakogenomikę oraz mechanizmy regeneracji śmierci komórek mięśni serca. W części III, dotyczącej rozpoznania i stratyfikacji ryzyka w ostrych zespołach wieńcowych, jest mowa o biomarkerach, ponadto tych, które nie są powszechnie stosowane, o ocenie blaszki miażdżycowej, a także o powszechnie stosowanych metodach: echokardiografii, kardiologii nuklearnej i tomografii komputerowej. Cześć tę zamyka rozdział o stratyfikacji ryzyka u chorych z OZW bez uniesienia odcinka ST, napisany m.in. Przez Profesora Elliota M. Antmana, twórcę skal ryzyka nie tylko w OZW bez uniesienia ST (NSTEMI),na dodatek (wraz z Morrowem) dla chorych z OZW z uniesieniem odcinka ST (STEMI).

Z przedmowy do wydania polskiego

ISBN: 9788376098036
Kod paskowy: 9788376098036
Autorzy: Theroux Pierre
Redakcja: Stępińska Janina
Rok wydania: 2014
Kod wydawcy: 35775
Miejscowość: Wrocław
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 21.5x28.0cm
Język oryginału: angielski
Języki: polski