Ziołowa klinika odchudzania, Zbigniew T Nowak promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Ziołowa klinika odchudzania, Zbigniew T Nowak oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 33.48 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
Ziołowa klinika odchudzania - Nowak Zbigniew T.
33.48
InBook.pl
Ziołowa klinika odchudzania
35.11
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Nowak Zbigniew T.
Kategoria:Zdrowie, medycyna, uroda
ISBN 9788378640011
Oprawa twarda
Autor Zbigniew T Nowak
Wydawnictwo AA
Ilość stron 320
Rok wydania 2015

Opis

Tylko natura zna bezpieczny sposób na odchudzanie!
Receptury na tanie i sprawdzone specyfiki domowe z ziół!
Liczne przepisy na surówki, sałatki i inne smaczne i zdrowe dania sprzyjające odchudzaniu!
JAK skutecznIE WALCZYĆ Z NADWAGĄ I OTYŁOŚCIĄ?
Autor wyjaśnia to szczegółowo w tej książce, w oparciu o najnowsze osiągnięcia nauki. Pisze o najważniejszych przyczynach i następstwach otyłości, przekonuje o korzyści ze użytkowania indeksu glikemicznego i diety bogatej w błonnik. W wyczerpujący sposób opisuje przydatność w kuracjach odchudzających wybranych roślin leczniczych i warzyw o potwierdzonych naukowo właściwościach, takich jak: mniszek lekarski, pokrzywa zwyczajna, perz właściwy, karczoch zwyczajny, topinambur, zielona herbata, skrzyp polny, rzodkiew czarna, morwa biała, cynamonowiec cejloński, gorzki melon, bazylia pospolita, gwiazdnica pospolita, cykoria sałatowa, fasolka szparagowa, rzodkiewka i inne.
Autor doradza w dodatku, jak w naturalny sposób odbudować przychylną florę bakteryjną, która ma ogromne znaczenie w kuracji odchudzającej.
Podaje podstawowe informacje na temat ziołowego leczenia dolegliwości niejednokrotnie towarzyszących ludziom otyłym, jak cukrzyca rodzaju 2, insulinoodporność, zaparcia, stłuszczenie i zatoksycznienie wątroby, obrzęki czy żylaki nóg. Książka podpowiada także paniom jak nie utyć w okresie klimakterium i jak przygotować wspomagającą odchudzanie kąpiel ziołową, połączoną z aromaterapią.


Autorzy: Zbigniew T. Nowak
EAN: 9788378640011
Format: 15x21 cm
ilość stron: 320
ISBN: 9788378640011
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2015
Wydawnictwo: AA