Żurawina - samo zdrowie, Zbigniew T Nowak promocja 2021

Cena24.15
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Nowak Zbigniew T.
Kategoria:Zdrowie, medycyna, uroda
ISBN 9788365758101
Oprawa twarda
Autor Zbigniew T Nowak
Wydawnictwo Aromat Słowa
Ilość stron 128
Rok wydania 2018

Opis

Współczesna medycyna okrzyknęła dziś żurawinę owocem na miarę XXI wieku. Gromadzi ona bowiem wręcz oryginalne związki lecznicze, które potrafią człowiekowi zagwarantować zdrowie na długie lata.
Okazuje się, że owoce żurawiny to nie tylko lubiany od dawna lek na stan zapalny dróg moczowych czy pęcherza, lecz także skutecznie broniący przed postępującą miażdżycą, nowotworami, zwyrodnieniem plamki żółtej (AMD), depresją, syndromem chronicznego zmęczenia, próchnicą zębów. Stanowi w dodatku niezastąpiony środek ulepszający wydolność mózgu, usprawniający odchudzanie, kompleksowe odtruwanie organizmu z toksyn, pomocny w przeziębieniu i grypie czy przy przeroście gruczołu krokowego (prostaty).
Książka ta przybliża cechy lecznicze żurawiny w oparciu o najnowsze doniesienia naukowe. Odszukamy tu również niemało receptur na sprawdzone domowe specyfiki z jej owoców zalecane przy różnorodnych dolegliwościach i proste przepisy na zdrowe, oryginalne w smaku konfitury, galaretki, przeciery, sałatki, surówki, sosy do mięs i prawdziwy kisiel żurawinowy.