Adriatica A1193.R213CH promocja 2019

Cena1180.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie timeandmore.pl

Parametry

Producent:Adriatica
Kategoria:Zegarki męskie
Mechanizm kwarcowy
Wodoszczelność 5 ATM
Funkcje stoper, datownik, wodoszczelność

Opis

Zegarek męski Adriatica A1193.R213CH to gustowny towar, produkowany z niezwykle ogromną dbałością o detale. Jak wszystkie zegarki Adriatica, model A1193.R213CH został produkowany w oparciu o długoletnią historię zegarmistrzowską. Konkretne, dokładne i niezawodne, takie właśnie muszą być zegarki męskie opatrzone logiem Swiss Made.
Ten zegarek Adriatica, z linii A1193 działa na skrupulatnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, który znamionuje się wysoką starannością w pomiarze czasu - zakres tolerancji wynosi ok. +/- 15 sekund w przeciągu 30 dni. Koperta, o szerokości 46.00 mm, jaką ma zegarekAdriatica A1193.R213CH stworzona została z antyalergicznej, odpornej na korozję, wysokiej jakości stali szlachetnej i mametaliczny, a jej wykończeniem jest pierścień w najmodniejszym kolorze różowego złota. Kształt koperty jest krągły i genialnie komponuje się z przypasowanym paskiem, którego materiał wykonania - wysokiej jakości skóra naturalna z elegancką fakturą - gwarantuje komfortowe wykorzystywanie. Tarcza w tym modelu masrebrny, a pełne godziny zostały oznakowane poprzez Indeksy, dzięki temu zegarek Adriatica A1193.R213CH jest czytelny, a połączenie metalicznego odcienia tarczy ze wskazówkami w kolorze różowego złota nadaje mu szykownego charakteru. Tarczę tego czasomierza broni szkło szafirowe, które znamionuje wysoka niepodatność na zarysowania. Ten zegarek szwajcarski ma wodoszczelność zezwalającą na kąpiel, a nawet pływanie powierzchniowe – 5ATM i funkcje takie jak datownik i chronograf, czyli analogowy stoper. Całość utrzymana jest w stylistyce retro -ten zegarek męski Adriatica wyszczególnionie dnia tygodnia w unikatowej formie w górnej części tarczy. Datownik pozostał umieszczony w podwójnym okienku na wysokości godziny szóstej, a chronograf w bezkompromisowych dodatkowych tarczach.
fason modeli z linii Adriatica A1193 można określić jako klasyczny, a ponadczasowy design powoduje, iż są to doskonałe zegarki dla mężczyzn w każdym wieku.
Zegarek męski Adriatica A1193.R213CH to wyprodukowany na bazie szwajcarskich technice czasomierz, łączący w sobie szykowne wykonanie z najwyższą jakością, która nawet najbardziej wymagających kupujących.