Casio DB-36-1A promocja 2020

sprawdź dostępność w sklepie HappyTime.com.pl

Parametry

Producent:Casio
Kategoria:Zegarki męskie
Styl sportowy
Mechanizm kwarcowy
Kształt koperty prostokątny
Kolor tarczy czarny
Kolor paska czarny
Rodzaj paska pasek z tworzywa sztucznego
Wodoszczelność 5 ATM
Funkcje stoper, alarm, podświetlenie, datownik, wodoszczelność
Grubość koperty 10 mm
Szerokość koperty 36 mm

Opis

Zegarek DB-36-1A firmy Casio to wysmakowany zegarek naręczny męski, który jest wyposażony w pomysłowe rozwiązania i funkcje. Model ten pochodzi z linii standard Digital. Koperta szeroka jest na 36 mm, a także ma grubość 10 mm - posiada prostokątny kształt.

marka Casio pochodzi z kraju kwitnącej wiśni - Japonii, swoją główną siedzibę ma w Tokyo. Jest ona globalnym przedsiębiorstwem produkującym różnorodne produkty elektroniczne na wszystkich kontynentach. Japońska precyzja tworzenia a także wykorzystanie najnowszych technologii dostępne są niemal w każdej serii.

Casio formuje progresywne zegarki, które zaskakują mnogością funkcji i zastosowań. Zegarek DB-36-1A zasilany jest za pomocą baterii kwarcowej. Pasek stworzony jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Cyfrowy datownik zezwala na sprawdzenie aktualnej daty, a funkcja wiecznego kalendarza zapewnia, iż data będzie zawsze aktualna. Nigdy więcej nie będziesz musiał się martwić czy obecnie wyświetlany dzień jest poprawny - Twój zegarek zrobi to za Ciebie uwzględniając długość miesięcy, a także lata przestępne.

Utwardzane szkiełko mineralne wydajną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Możliwość ustawienia pięciu alarmów dźwiękowych na potężny dzień i godzinę. Jeżeli nie zostanie wyłączony, po kilku minutach włączy się ponownie.

Podświetlenie diodą elektroluminescencyjną (LED). Klasa wodoszczelności WR 50 zapewnia oporność na krótkotrwałe zamoczenie np. Podczas mycia rąk. Odczyt dwóch najróżniejszych czasów np. Z dwóch stref czasowych możliwy dzięki zastosowanej funkcji podwójnego czasu.

progresywny i zwykle sportowy zegarek nadzwyczajnie nadaje się do Twojego sportowego stylu. Kupując w naszym sklepie ten zegarek otrzymasz go zapakowany w markowe pudełko producenta. Gwarancja ważna przez trzy lata zapewnia darmowe naprawy w autoryzowanych punktach napraw dostępnych w całym kraju.

ponadto istnieje możliwość przedłużenia o trzy kolejne lata.