Casio DBC-32-1AEF promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Casio DBC-32-1AEF oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 179.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Casio Standard Digital DBC-32-1AEF
179.00
InBook.pl
Casio DBC-32-1AEF
180.00
ZEGAREK.NET
Zegarek Casio Sport DBC-32-1AEF
180.00
Luxtime.pl

Parametry

Producent:Casio
Kategoria:Zegarki męskie
Styl sportowy, klasyczny
Mechanizm kwarcowy
Kształt koperty prostokątny
Kolor tarczy czarny
Kolor paska czarny
Rodzaj paska pasek z tworzywa sztucznego
Wodoszczelność 3 ATM
Funkcje stoper, alarm, podświetlenie, datownik, wodoszczelność

Opis

Zegarek męski DBC-32-1AEF firmy Casio to korzystne połączenie funkcjonalności oraz modnego designu. Model ten w gamie pozostałych zegarków tego producenta występuje w serii standard Digital. Koperta pokaźna jest na 50 mm oraz ma grubość 12 mm.

producent Casio pochodzi z Japonii, swoją główną siedzibę ma w Tokyo. Jest ona światowym koncernem produkującym rozmaite produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja wykonania i użycie nowatorskich technice widoczne są niemal we wszystkich kolekcjach.

Casio formuje nowoczesne zegarki, które zaskakują mnogością funkcji czy zastosowań. Kwarcowa bateria umieszczona w modelu DBC-32-1AEF zagwarantuje zasilanie jego mechanizmu. Pasek produkowany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Cyfrowy datownik pozwala na sprawdzenie aktualnej daty, a funkcja wiecznego kalendarza zagwarantuje, że data będzie za każdym razem aktualna. Nigdy więcej nie będziesz musiał się zastanawiać czy aktualnie wyświetlany dzień jest poprawny - Twój zegarek zrobi to za Ciebie uwzględniając długość miesięcy, a także lata przestępne.

Wstawienie utwardzanego szkiełka mineralnego zapewnia powierzchnię zegarka bez rys oraz innych uszkodzeń mechanicznych. Podświetlenie diodą elektroluminescencyjną (LED). Podświetlenie włączane jest poprzez gwałtowny ruch ręką.

niepodatność na nieznaczne zamoczenie np. W czasie deszczu gwarantuje klasa wodoszczelności WR 30. Odczyt dwóch najróżniejszych czasów np. Z dwóch stref czasowych realny dzięki zaimplementowanej funkcji podwójnego czasu.

Zegarek znamionuje sportowy design, zapewniający postępowy charakter, który zapewne będzie się podobał wszystkim gustującym w tego typu stylistyce. Do zegarka oczywiście dodawane jest oryginalne pudełko producenta.

Gwarancja ważna poprzez trzy lata zapewnia darmowe naprawy w autoryzowanych punktach napraw przystępnych w całym kraju. Na dodatek istnieje możliwość przedłużenia o trzy dodatkowe lata.