Casio EQB-800BL-1AER promocja 2019

Cena998.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie HappyTime.com.pl

Parametry

Producent:Casio
Kategoria:Zegarki męskie

Opis

wyszukana i wysmakowana linia zegarków z wyższej półko Casio, dla osób uprawiających sport, znamionuje się jednocześnie prostotą i siłą własnego charakteru. Wszystkie modele EDIFICE łączą w sobie mocne strony zegarka sportowego, wodoodpornego do głębokości 100m z designem zegarka gustownego.

Sama ich nazwa wskazuje na ich śmiało akcentowany wygląd i funkcje w sam raz dla postępowego biznesmena. Casio Edifice EQB-800BL-1AER to nieprzeciętna pozycja asygnowana dla osób poszukujących postępowego, konkretnego, męskiego zegarka w konwencjonalnym wydaniu.

Model posiada mechanizm kwarcowy zasilany energią słoneczną gwarantujący niezwykłą precyzję chodu, a równocześnie nie wymaga podmiany baterii gdyż czerpie energię z paneli słonecznych doadowujących akumulator.

innowacyjność, która wchodzi wielkimi krokami to główne funkcje smartwatcha i łączność z telefonem przez Bluetooth. Z poziomu telefonu można zmienić czas, ustawiać strefy czasowe czy alarmy. Właściwości męskiego zegarka Casio EQB-800-BL-1AER: -MECHANIZM: Kwarcowy SOLAR - zasilany światłem dziennym; -PASEK: Tworzywo sztuczne, koloru czarnego; -KOPERTA: Stal szlachetna, koloru srebrnego; -SZKIEŁKO: Mineralne (nad wyraz stosowane przy produkcji zegarków szkiełko mineralne ma piąty stopień twardości w skali Mohsa.

Jest niezwykle klarowne, elastyczne, a w razie zarysowania, można je łatwo wypolerować); -TARCZA: Czarna; -KORONKA: Zakręcana; -WODOSZCZELNOŚĆ: 10 ATM (zegarek bez obaw może być zanurzany w wodzie np. Podczas kąpieli czy pływania.

Nie wolno w zegarku wchodzić do sauny ani naciskać przycisków pod wodą); --TOUGH SOLAR: Funkcja solar. Zegarek zasilany jest energią więc nie wymaga podmiany baterii gdyż czerpie energię z paneli słonecznych doładowujących akumulator; -BLUETOOTH: Dzięki tej funkcji realne jest bezprzewodowe łączenie się z urządzeniami kompatybilnymi z naszym zegarkiem (pozwala na sterowanie funkcjami telefonu z poziomu zegarka); -STOPER: Odmierza czas do 24 godzin z skrupulatnością do 1 sekundy -ALARM: 1 alarm dzienny; - WSKAŹNIK NAŁADOWANIA BATERII: niezwykle sprytnie zrobiona funkcja.

Gdy akumulator jest bliski całkowitemu wyczerpaniu, wskazówka sekundnika rozpoczyna przeskakiwać. Daje to użytkownikowi informację, iż należy zacząć przymierzać się do naładowania akumulatora; -POWER SAVING: funkcja oszczędzania energii niektóre funkcje samoczynnie są wyłączane, jeśli zegarek przez parę godzin nie jest wykorzystywany; -DATOWNIK: w formie okienka wskazuje aktualny dzień miesiąca; -DUAL TIME: jednoczesne wyświetlanie czasu w dwóch strefach czasowych; -CZAS ŚWIATOWY: funkcja umożliwiająca odczyt godziny w 300 miastach na świecie; -TACHOMETR: Bezel zegarka oznakowano specjalną skalą, która w połączeniu z sekundnikiem pozwala na obliczanie średniej szybkości poruszania się; -FUNKCJA ZNAJDŹ TELEFON: Namierzanie telefonu przy pomocy zegarka; -dokładnOŚĆ CHODU: ±15 sekund na miesiąc; -INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU ANGIELSKIM; -OPAKOWANIE: ORYGINALNE PUDEŁKO CASIO EDIFICE;