Casio GA-800-4AER promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Casio GA-800-4AER oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 359.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
Zegarek G-SHOCK - GA-800-4AER Red/Black
359.00
Eobuwie
G-Shock GA-800-4AER
458.00
ZEGAREK.NET
Casio GA-800-4AER
458.00
Luxtime.pl

Parametry

Producent:Casio
Kategoria:Zegarki męskie
Styl sportowy
Mechanizm kwarcowy
Kolor tarczy czerwony, czarny
Rodzaj paska pasek z tworzywa sztucznego
Wodoszczelność 20 ATM
Funkcje datownik, wodoszczelność
Grubość koperty 16.6 mm
Szerokość koperty 50.8 mm
Wysokość koperty 54.1 mm

Opis

Zegarek Męski Casio GA-800-4AER (GA-800-4AER) - pierwszym produktem, założonej poprzez Tadao Kashio w 1946 roku firmy Kashio Seisakujo nie był ani kalkulator ani zegarek. Swoje pierwsze kroki na rynku producent rozpoczęła od produkcji Fajki Yubiwa, czyli urządzenia, które pozwalało dopalić papieros do samego końcu. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, a przedsiębiorstwo zarobiło na swój dalszy rozwój. Choć pomysł produkcji kalkulatorów zrodził się w głowie Tadao w 1949 roku to na pierwszy kalkulator Kashio Seisakujo musieliśmy poczekać aż do 1954 roku. W 1957 roku podjęto decyzję o zmianie nazwy producenta na Casio Computer Co., Ltd. - dziś nie trzeba już jej nikomu ukazujeć. Producent przez lata prężnię się rozwijała, a swój pierwszy zegarek - Casiotron – wprowadziła na rynek w 1974 roku. Na swój najważniejszy artykuł w ofercie zegarków Casio kazało nam czekać aż do 1983 roku kiedy to na rynek został wprowadzony pierwszy model legendarnego dzisiaj G-Shocka – niesamowicie wytrzymałego czasomierza, potrafiącego bez najmniejszych problemów przetrwać upadek z minimum 10 metrów.

Pomysłodawcą wstrząsoodpornego zegarka był inżynier Kikuo Ibe, który wraz z zespołem Team Tough odpowiadał także za jego stworzenie. Pierwszy model nosił nazwę DW-5000C i okazał się niesamowitym hitem na rynku amerykańskim. Pojawił się w reklamie telewizyjne, w której hokeiści używali go do gry zamiast krążka i w filmie Speed: Niebezpieczna prędkość, gdzie można go było zobaczyć na nadgarstku Keanu Reevsa. Pomimo ogromnej popularności w USA, w swym ojczystym kraju G-Shock nie został korzystnie przyjęty. Na całe szczęście kilka lat później sytuacja ta uległa zmianie.

GA-800-4AER to czasomierz wyróżniający się sportowym charakterem i nieśmiertelnym designem. Tworzony z wysokiej jakości tworzywa czerwony pasek, czarną tarczę oraz wykonaną z tworzywa kopertę w kolorze czerwonym. Perfekcyjnie demonstruje się na nadgarstku, a dzięki wodoszczelności 20ATM pozwala na pływanie i nurkowanie z akwalungiem. Tarcza jest połączeniem klasycznego analogowego wyświetlacza (indeksy oznaczające pełne godziny) z wyświetlaczem lcd, a zegarek jest napędzany przez szczególnie skrupulatny i bezawaryjny japoński mechanizm kwarcowy. Do dyspozycji użytkownika przystępny jest szereg różnych funkcji, takich jak: alarm, datownik, multidatownik, podświetlenie, stoper, timer czy wieczny kalendarz.

Zegarki G-Shock to legenda wśród wytrzymałych czasomierzy. Służą nam od prawie 40 lat i cały czas są cenione poprzez wielbicieli zegarków. nieprzemijalny wygląd, niesamowita odporność i komfort to słowa, które najlepiej je opisują. Absolutny klasyk.

Najważniejsze cechy:
  • Pasek wytworzony z wysokiej jakości tworzywa
  • Koperta wyprodukowana z wysokiej jakości tworzywa
  • przeznaczony dla mężczyzn
Pozostałe dane techniczne:
  • fason: Sportowy
  • Kraj Producenta: Japonia
  • Grubość koperty: 15.50 mm
  • Oznakowanie tarczy: Indeksy + lcd
Gwarancja: 3 lata (za dopłatą możliwość przedłużenia o kolejne 3 lata co łącznie daje 6 lat gwarancji)