Casio MTP-1183A-2A promocja 2020

Cena144.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie InBook.pl

Parametry

Producent:Casio
Kategoria:Zegarki męskie
Styl klasyczny, elegancki
Mechanizm kwarcowy
Kształt koperty okrągły
Kolor tarczy niebieski, szary
Kolor paska szary
Rodzaj paska bransoleta
Rodzaj szkła mineralne
Rodzaj lunety stalowa
Rodzaj dekla lity
Wodoszczelność 3 ATM
Funkcje datownik, wodoszczelność
Grubość koperty 8 mm
Szerokość koperty 38 mm

Opis

Zegarek męski MTP-1183A-2AEF marki Casio to rewelacyjne połączenie funkcjonalności i lubianego wzornictwa. Model ten zalicza się do serii standard Analogue. Koperta wielka jest na 38 mm oraz ma grubość 8 mm.

firma Casio pochodzi z Japonii, główna siedziba jest w Tokyo. Jest ona światowym koncernem proponującym progresywne produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja wykonania i zastosowanie pionierskich technice widoczne są niemal we wszystkich kolekcjach.

Casio buduje nowoczesne zegarki, które zaskakują mnogością funkcji i zastosowań. Zegarek MTP-1183A-2AEF posiada kwarcowy mechanizm zasilany klasyczną baterią. Wytrzymała bransoleta zrobiona ze stali rdzoodpornej gwarantuje wysoką jakość i wytrzymałość.

W tym modelu kopertę wytwarzano ze stali rdzoodpornej która umożliwia wysoką odporność na czynniki atmosferyczne i np. Korozję. Zaimplementowany analogowy datownik pozwala na sprawdzenie aktualnej daty. Użycie utwardzanego szkiełka mineralnego zagwarantuje powierzchnię zegarka bez rys jak dodatkowo innych uszkodzeń mechanicznych.

Wodoszczelność na poziomie WR 30 zapewnia dobre działanie podczas drobnych zamoczeń np. W trakcie mycia dłoni. Model kierowany dla ludzi szanujących klasykę, a także nieprzemijalne podejście do designu czasomierza.

Model ten znajduje się w oryginalnym pudełku producenta. Marka na ten zegarek udziela gwarancji na okres trzech lat z opcją przedłużenia o trzy kolejne lata za osobną opłatą.