Casio SGW-100-1VEF promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Casio SGW-100-1VEF oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 368.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Casio SGW-100-1VEF
368.00
Luxtime.pl
ProTrek SGW-100-1VEF
368.00
ZEGAREK.NET

Parametry

Producent:Casio
Kategoria:Zegarki męskie
Styl sportowy
Mechanizm kwarcowy
Kształt koperty okrągły
Kolor tarczy czarny
Kolor paska czarny
Rodzaj paska pasek z tworzywa sztucznego
Wodoszczelność 10 ATM
Funkcje datownik, stoper, alarm, podświetlenie, wodoszczelność
Grubość koperty 13 mm

Opis

Zegarek SGW-100-1VEF producenta Casio to stylowy zegarek naręczny męski, który zaopatrzono w ciekawe rozwiązania, a także funkcje. Model ten należy do linii Protrek. Koperta znaczna jest na 47 mm i ma grubość 13 mm.

marka Casio pochodzi z kraju kwitnącej wiśni - Japonii, główna siedziba jest w Tokyo. Jest ona światowym koncernem oferującym różne produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja wykonania, a także zamiłowanie do najnowszych technologii przystępne są niemal w każdej serii.

Casio tworzy nowoczesne zegarki, które zaskakują mnogością opcji i zastosowań. Zegarek SGW-100-1VEF posiada kwarcowy mechanizm zasilany normalną baterią. Pasek zrobiony jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Cyfrowy datownik pozwala na sprawdzenie aktualnej daty, a funkcja wiecznego kalendarza zapewnia, iż data będzie zawsze aktualna. Nigdy więcej nie będziesz musiał się martwić czy obecnie wyświetlany dzień jest poprawny - Twój zegarek zrobi to za Ciebie uwzględniając długość miesięcy oraz lata przestępne.

Wstawienie utwardzanego szkiełka mineralnego zagwarantuje powierzchnię zegarka wolną od rys jak również innych uszkodzeń mechanicznych. Równomiernie podświetla całą tarczę zegarka. Po zwolnieniu przycisku podświetlenie trwa jeszcze przez kilka sekund.

Wodoszczelność WR 200 pozwala na pływanie i nurkowanie z akwalungiem. Posiada funkcję czasu światowego przez co demonstruje czas w zróżnicowanych strefach czasowych na podstawie informacji z największych miast na świecie.

progresywny i głównie sportowy zegarek poprawnie nadaje się do Twojego sportowego stylu. Wśród kolejnych cech zegarka Casio SGW-100-1VEF można wyszczególnić kompas, który świetnie sprawdza się w czasie podróży a także termometr.

kupując ten model dostaniesz oryginalne, oryginalne pudełko producenta, które wyśmienicie stanie na wysokości zadania na podarek. Gwarancja ważna przez trzy lata zagwarantuje gratisowe naprawy w autoryzowanych punktach napraw dostępnych na terenie całego kraju.

na dodatek istnieje możliwość przedłużenia o trzy kolejne lata.