Casio W-800H-1A promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Casio W-800H-1A oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 83.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
Zegarek CASIO W-800H-1AVES
83.00
HappyTime.com.pl
Casio standard digital w-800h-1avef
107.10
InBook.pl

Parametry

Producent:Casio
Kategoria:Zegarki męskie
Styl sportowy
Mechanizm kwarcowy
Kształt koperty prostokątny
Kolor tarczy biały, czarny, szary
Kolor paska czarny
Rodzaj paska pasek kauczukowy
Rodzaj szkła mineralne
Rodzaj lunety żywica
Rodzaj dekla lity
Wodoszczelność 10 ATM
Funkcje alarm, datownik, podświetlenie, wodoszczelność
Grubość koperty 13 mm
Szerokość koperty 36 mm
Wysokość koperty 44 mm

Opis

Zegarek męski W-800H-1AVEF producenta Casio to nadzwyczajne połączenie funkcjonalności i atrakcyjnego designu. Model ten jest z serii standard Digital. Koperta duża jest na 36 mm i ma grubość 13 mm. Firma Casio pochodzi z Japonii, swoją główną siedzibę ma w Tokyo.

Jest ona światowym koncernem oferującym najróżniejsze produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja tworzenia a także zamiłowanie do innowacyjnych technice dostępne są niemal w każdej serii. Casio wytwarza progresywne zegarki, które zaskakują mnogością funkcji i zastosowań.

Kwarcowa bateria umieszczona w modelu W-800H-1AVEF gwarantuje zasilanie jego mechanizmu. Pasek wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Cyfrowy datownik zezwala na sprawdzenie aktualnej daty, a funkcja wiecznego kalendarza zagwarantuje, iż data będzie za każdym razem aktualna.

Nigdy więcej nie będziesz musiał się martwić czy aktualnie wyświetlany dzień jest poprawny - Twój zegarek zrobi to za Ciebie uwzględniając długość miesięcy i lata przestępne. Utwardzane szkiełko mineralne skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Możliwość ustawienia alarmu dźwiękowego na konkretny dzień i godzinę. Jeżeli nie zostanie wyłączony, po kilku minutach włączy się ponownie. Podświetlenie diodą elektroluminescencyjną (LED). Pływanie na basenie gwarantuje klasa wodoszczelności WR 100.

Jednoczesne wyszczególnionie dwóch różnorodnych czasów, np. Z dwóch stref czasowych umożliwia funkcja podwójnego czasu. Zegarek znamionuje sportowy design, zapewniający nowoczesny charakter, który zapewne będzie się podobał wszystkim gustującym w tego typu stylistyce.

nabywając w naszym sklepie ten zegarek otrzymasz go zapakowany w markowe pudełko producenta. Model ten objęty jest trzy letnią gwarancją producenta z możliwością wydłużenia o kolejne trzy lata.