Casio W-96H-1A promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Casio W-96H-1A oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 116.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Casio W-96H-1A
116.00
Luxtime.pl
Casio W-96H-1A
116.00
ZEGAREK.NET

Parametry

Producent:Casio
Kategoria:Zegarki męskie
Styl sportowy
Mechanizm kwarcowy
Kształt koperty kwadratowy
Kolor tarczy biały
Kolor paska czarny
Rodzaj paska pasek z tworzywa sztucznego
Wodoszczelność 5 ATM
Funkcje stoper, alarm, podświetlenie, datownik, wodoszczelność
Grubość koperty 12 mm
Szerokość koperty 35 mm
Wysokość koperty 44 mm

Opis

Casio W-96H-1A to zegarek przeznaczony dla panów z rodziny kanon Digital. Interesujący wygląd czasomierza osiągnięto poprzez cyferblat w kolorze jasnym. Koperta obfita jest na 35 mm i ma grubość 12 mm - w zarysie prostokątnym.

marka Casio pochodzi z Japonii, swoją główną siedzibę ma w Tokyo. Jest ona światowym koncernem produkującym innowacyjne produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja wykonania i zamiłowanie do innowacyjnych technologii dostępne są niemal w każdej kolekcji.

Casio kreuje innowacyjne zegarki, które zaskakują mnogością funkcji i zastosowań. Zasilanie zegarka W-96H-1A to konwencjonalna bateria kwarcowa. Pasek wyprodukowany jest z wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego. Cyfrowy datownik umożliwia sprawdzenie aktualnej daty, a funkcja wiecznego kalendarza gwarantuje, iż data będzie zawsze aktualna.

Nigdy więcej nie będziesz musiał się martwić czy aktualnie wyświetlany dzień jest poprawny - Twój zegarek zrobi to za Ciebie uwzględniając długość miesięcy oraz lata przestępne. Zegarek ten ma specjalnie utwardzane szkiełko mineralne, które zagwarantuje mu niepodatność na większość zarysowań w rutynowym używaniu.

Podświetlenie diodą elektroluminescencyjną (LED). Klasa wodoszczelności WR 50 gwarantuje odporność na krótkotrwałe zamoczenie np. W trakcie mycia rąk. Jednoczesne wyszczególnionie dwóch zróżnicowanych czasów, np. Z dwóch stref czasowych zezwala na funkcja podwójnego czasu.

Zegarek charakteryzuje sportowy design, zapewniający progresywny charakter, który zapewne będzie się podobał wszystkim gustującym w tego typu stylistyce. Do zegarka oczywiście dodawane jest oryginalne opakowanie producenta.

Model ten objęty jest trzy letnią gwarancją producenta z możliwością przedłużenia o kolejne trzy lata.