GeekThink 9DF2-77995 promocja 2019

Cena159.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie niwatch.pl

Parametry

Producent:GeekThink
Kategoria:Zegarki męskie

Opis

Atrybutem każdego mężczyzny, który chce podkreślić swój indywidualny fason jest stylowy, a jednocześnie designerski zegarek. Z całą pewnością męski zegarek GeekThink jest perfekcyjną alternatywą, która łączy te dwie parametry, w znaczący sposób uwydatniając męski nadgarstek. Bezkompromisowy styl, uwieńczony dość masywną bransoletą tworzoną ze stali rdzoodpornej to rozwiązanie, które przypadnie do gustu mężczyznom, chcącym podkreślić swój jednostkowy, nieprzemijalny fason!

interesująca, jednolita koperta o średnicy 40 mm utrzymana w stonowanej kolorystyce jest rozwiązaniem, które bez dwóch zdań spełni oczekiwania zarówno podczas pokaźniejszych wyjść, choć wydajnie prezentował będzie się w połączeniu z rutynowymi stylizacjami. Stalowa bransoleta o szerokości 20 mm w sposób finezyjny przełamuje prostotę i konwencję zegarka - grafit toponadczasowy i popularny! Warto wspomnieć także o tym, że tarcza zegarka przedstawia się ciekawie dzięki obecności szkiełka mineralnego Hardlex, które sprawia wrażenie modnego trójwymiaru.

Zegarek męski GeekThink jest produktem wysokiej jakości, a kwarcowy, bezawaryjny mechanizm pomoże nam w wiarygodnym określeniu godziny - niezależnie od miejsca i okoliczności. Warto wspomnieć też o jego wodoodporności, dzięki której ten lubiany zegarek może zdobić nadgarstek, niezależnie od warunków atmosferycznych. Jest to bez dwóch zdań klasyk, który w niekonwencjonalny sposób przełamuje swoją prostotę, pozwalając na noszenie go niezależnie od okoliczności i od tego, jaki fason lubimy na co dzień.