Lorus RM313FX9 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lorus RM313FX9 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 339.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Lorus RM313FX9
339.00
Luxtime.pl
Lorus RM313FX9
339.00
ZEGAREK.NET

Parametry

Producent:Lorus
Kategoria:Zegarki męskie
Mechanizm kwarcowy
Kolor tarczy czarny
Rodzaj paska pasek skórzany
Wodoszczelność 10 ATM
Funkcje wodoszczelność
Grubość koperty 11 mm
Szerokość koperty 44 mm

Opis

producent zegarków Lorus swoją historię buduje od 1982 roku. Nie da się ukryć, iż każdy z modeli ma w sobie elegancję, klasykę i prostotę. W ofercie zegarków wyszukamy zarówno wytworne modele, jak również te, które założymy do sportowego stroju.

Lorus to wysokiej jakości zegarki, które przystępne są w interesujących cenach. Działają bezusterkowo w każdych warunkach i sprostają wymaganiom choćby najbardziej wymagających klientów. Zegarki przeznaczone są zwykle do osób aktywnych, które lubią bratać sportowy fason i funkcjonalność z nutką elegancji.

Większość zegarków utrzymana jest w neutralnym, tradycyjnym stylu, który będzie optymalny dla większości klientów. Sportowe modele firmy Lorus mają rozbudowane chronografy, datowniki, a dzięki wodoszczelności, która sięga choćby 100m pozwala używać zegarka w trakcie pływania.

Koperty realizowane są ze stali szlachetnej, co zagwarantuje zegarkom długoletnią funkcjonalność. Dzięki możliwości wyboru paska skórzanego bądź bransolety, możemy zespoić zegarek do własnego stylu. Tarcze zegarków są czytelne, kolorystycznie wyśmienicie połączone z paskami i indeksami.