Lorus RM338EX9 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lorus RM338EX9 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 325.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Zegarek męski LORUS RM338EX9
325.99
MONTRES.PL
Lorus rm338ex9
384.00
InBook.pl

Parametry

Producent:Lorus
Kategoria:Zegarki męskie
Styl sportowy
Mechanizm kwarcowy
Kształt koperty okrągły
Kolor tarczy niebieski
Rodzaj paska pasek skórzany
Wodoszczelność 10 ATM
Funkcje wodoszczelność

Opis

Lorus RM338EX9 to zegarek dedykowany dla panów. Koperta wielka jest na 45 mm oraz ma grubość 11.80 mm. Zegarki Lorus to producent wytwarzana w roku 1982 poprzez japoński koncern zajmujący się produkcją zegarków.

Jej odbiorcami są osoby, które cenią wysoką jakość i wykonanie z zachowaniem ciekawej ceny. Równocześnie kobiece jak i męskie zegarki przyciągają uwagę wyjątkowo korzystnym wyglądem i wysoką jakością wykonania.

na pewno w swej klasie cenowej jest to jeden z najkorzystniejszych czasomierzy na jaki możemy się zdecydować. Zegarek RM338EX9 zasilany jest bateryjnie - ogniwo kwarcowe. Pasek wyprodukowany jest z wysokiej jakości skóry gwarantującej odporność i komfort używania.

Wysoką jakość wykonania koperty gwarantuje materiał zastosowany do jej produkcji, a mianowicie stal nierdzewna która jest wytrzymała na czynniki atmosferyczne i korozję. Zaimplementowany analogowy datownik pozwala na sprawdzenie aktualnej daty.

wykorzystanie utwardzanego szkiełka mineralnego zapewnia powierzchnię zegarka bez rys jak również innych uszkodzeń mechanicznych. Pływanie na basenie gwarantuje klasa wodoszczelności WR 100. Postępowy i z reguły sportowy zegarek doskonale pasuje do Twojego sportowego stylu.

Model ten zaopatrzono w chronograf, który umożliwia dokonywanie starannych pomiarów czasu. Zakręcany dekielek sprawnie podnoszący szczelność. Zegarek znajduje się w markowym opakowaniu producenta, które idealnie nadaje się na upominek.

firma za pośrednictwem autoryzowanych punktów serwisowych na ten zegarek udziela gwarancji na okres dwóch lat.