Lorus RM389EX9 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lorus RM389EX9 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 449.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Lorus RM389EX9
449.00
Luxtime.pl
Lorus RM389EX9
449.00
ZEGAREK.NET

Parametry

Producent:Lorus
Kategoria:Zegarki męskie
Kolor tarczy niebieski
Rodzaj paska pasek z tworzywa sztucznego
Wodoszczelność 10 ATM
Funkcje wodoszczelność
Grubość koperty 11 mm

Opis

Model RM389EX9 to sportowy czasomierz, który przyciągnie mnóstwo spojrzeń. Pasek z tworzywa nienaturalnego w kolorze granatowym urozmaicony jest czerwonymi przeszyciami. Niebieska tarcza ma chronograf, datownik zlokalizowany na godzinie 3 i metaliczne wskazówki i indeksy na dodatek pokryte masą świecącą w ciemności, dzięki czemu choćby w nocy prosto odczytamy godzinę.

Zegarek wyposażony jest w funkcję Tachometru, która umożliwia obliczanie przebytej drogi. Wodoszczelność na poziomie 10 ATM pozwala na pływanie, a choćby nurkowanie z zegarkiem do 100 metrów. Mineralne szkiełko odporne jest na zarysowania i pęknięcia.

Mechanizm kwarcowy zapewnia precyzję w odmierzaniu czasu. Montres.pl jest autoryzowanym sprzedawcą producenta LORUS w Polsce. Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.