Lorus RW611AX9 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lorus RW611AX9 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 449.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Lorus RW611AX9
449.00
ZEGAREK.NET
Lorus RW611AX9
449.00
Luxtime.pl

Parametry

Producent:Lorus
Kategoria:Zegarki męskie
Styl sportowy
Mechanizm kwarcowy
Kolor tarczy czarny, szary
Kolor paska szary
Wodoszczelność 10 ATM
Funkcje alarm, podświetlenie, datownik, stoper, wodoszczelność
Grubość koperty 15 mm
Szerokość koperty 46 mm

Opis

Zegarek męski RW611AX9 marki Lorus to stylowe połączenie funkcjonalności oraz lubianego designu. Koperta obszerna jest na 46 mm mm, a także ma grubość 15.50 mm - ma kolisty kształt. Zegarki Lorus to marka wytworzona w roku 1982 przez znany koncern zajmujący się produkcją zegarków.

przeznaczona jest ona dla tych, którzy cenią niezwykle prawidłową jakość i wykonanie przy nad wyraz atrakcyjnych cenach. Tak samo kobiece jak i męskie czasomierze przykuwają uwagę spektakularnym wyglądem i wysoką jakością produkcji.

z całą pewnością w swojej klasie cenowej jest to jeden z lepszych zegarków na jaki możemy się zdecydować. Zegarek RW611AX9 ma kwarcowy mechanizm zasilany normalną baterią. Wytrzymała bransoleta zrobiona ze stali nierdzewnej zapewnia wysoką jakość i wytrzymałość.

Wysoką jakość wykonania koperty zapewnia materiał użyty do jej produkcji, a mianowicie stal nierdzewna będąca niepodatna na czynniki atmosferyczne i korozję. Dzięki zaimplementowanemu datownikowi masz możliwość sprawdzenia aktualnej daty.

Utwardzane szkiełko mineralne daje skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Możliwość ustawienia alarmu o wyznaczonej porze. Podświetlanie tarczy zagwarantuje prawidłową widoczność w warunkach pogorszonej widoczności albo w całkowitych ciemnościach.

Klasa wodoszczelności WR 100 gwarantuje ochronę w trakcie kąpieli np. Na basenie. Szczegółowy pomiar czasu dostarcza zastosowany chronograf inaczej stoper manualny. Innowacyjny i głównie sportowy zegarek doskonale pasuje do Twojego sportowego stylu.

Zakręcany dekielek zapewnia pokaźniejszą ochronę przy kontakcie z cieczą. Do zegarka oczywiście dodawane jest oryginalne opakowanie producenta. Zegarek objęty jest gwarancją producenta wykonywaną poprzez oficjalne punkty serwisowe przez dwa lata.